Skocz do zawartości

Wiek i osiągnięcia.


riomus

Polecane posty

Ja mam lat 15 i nigdy nie miałem okazji startowac w jakiś konkursach (a szkoda :? ) Niektóre moje programy które warto widzieć są na mojej stronie domowej www.evil.prv.pl. A co do języka to umię Pascal, Delphi i oczywiście HTML ale to już nie jest język programowania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happy.gif'
Ja mam prawie 18 lat wink.gif, jedyne sukcesy to wyroznienie w konkursie na strone gimnazjum i pierwsze miejsce w wojewodzkim konkursie informatycznym biggrin.gif c++ mi na imie, drugie delphi biggrin.gif

[quote] oczywiście HTML ale to już nie jest język programowania. [/quote]
O taki ja stary a nowych rzeczy sie dowiaduje biggrin.gif

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu powinno działać: http://www.evil.prv.pl A co do tego html'a to czy tu jest coś wspomniane o języku programowania? :

[quote] HTML (ang. HyperText Markup Language, hipertekstowy język znaczników) to język składający się ze znaczników (ang. tags) stosowany do pisania stron WWW. HTML jest teoretycznie aplikacją SGML-a. [/quote]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 Lat osiągnięc żadnych takich. Ponoć swój cel należy rozbić na mniejsze cele i wykonywać jedne po drugim by dojść do końca ja tak robię biggrin.gif
Poza tym szkoda mi czasu i zabawy w jakieś konkursy informatyczne, które mają się jak pies do jeża zresztą jak po części matura z informatyki jak patrzyłem na arkusze wink.gif

Muszę użyć cytatu:

CYTAT3 msc. w wojewódzkim konkursie informatycznym (był to pierwszy w jakim startowałem)

Brawo to w takim razie po co lecą od połowy ludzi pytania o ListBox, czcionkę w nim i inne takie ? To dowodzi poziomu i sensu takich olipiad i konkursów. Nawet zobaczcie sobie takie konkursy. Nawet weźmy pod uwagę ten konkurs co można było wygrać indeks na WIT chyba, nie jestem specem ani się nie zajmuje żadny hiakowaniem a pytania robiło się w chwile po włączeniu googla i innych pomocnych. Więc czego to dowodzi ?

(takie moje zdanie i refleksje)

A tak dla śmieszku ;P

[quote] pierwsze miejsce w wojewodzkim konkursie informatycznym c++ mi na imie, drugie delphi [/quote] Przecież ty pętli nie umiesz ;p

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
lat 14
osiągnięcia: strona klasowa(na 6 z infy:)) admin na stronie szkolnej(rzecz jasna też na 6)
w podstawowym(dla klas 1-6) konkursie "logo"(OBCIACH MASAKRA) byłem w finale(tylko dla punktów do gimnazjum nieprzyjemności:))
ucze sie object pascala, cpp, ogl umiem robić strony w miare ładnie w HTML
ostatnio zaczełem robić modele 3d
a tak pozatym to pare badziewnych programów napisałem


DELPHI TO NIE JĘZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAUCZCIE SIE WRESZCZIE

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje osiagniecia:
- 6 z inf w kazdej klasie i w kazdej szkole laugh.gif
- robienie stron szkolnych
- i klasowych


Sukcesy:
-napisanie czegos a'la irc
-napisanie symulatora czastek (grawitacja itp)
-napisanie wlasnego cmsa (tylko i wylacznie na uzytek wlasny)
-jakies tam sukcesy w wszelakich compo ktore byly urzadzane we wlasnym gronie
-przypadkowe sformatowanie dysku (nie ma to jak zalozenie partycji linuksowej na windowsowej biggrin.gif )

Pozdrawiam,

vo7 (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja mam 18 lat i kilkanaście dni... smile.gif

największe moje osiągnięcie to wygranie powiatowego konkursu w programowaniu, to był jak dla mnie duży sukces... smile.gif

a tak poza tym to:
- zrobienie szkolnej strony internetowej
- zrobienie strony klasowej
- zrobienie własnej strony na allegro
- tworzenie różnego rodzaju programów do nauki i muzyki (razem z kumplem)
- i tak jak już niektórzy sie chwalili tymi ocenami z Informatyki to i ja sie pochwale że mam z roku na rok - 6 smile.giftongue.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] zastanawia mnie powszechna chcec chawalenia sie tym ze jest sie nikim. Wg mnie to nic szczytnego ze nic sie nie potrafi, ale widac jestem starej daty... [/quote]Może to nie jest chwalenie się brakiem osiągnięć, a jedynie otwartość i wyraz dystansu do samego siebie? Hmm... Taka dygresyjka pojawiła mi się w... myślach? Uważam, że chwalenie się "niczym" jako chwalenie się jest złe. Natomiast np. mój post (i jak podejrzewam duża część innych) ma charakter humorystyczny smile.gif

Toster, jak starej daty jesteś? tongue.gif

Pozdrawiam,

vo7 (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...