Jump to content

KKKas

Super użytkownicy
 • Posts

  780
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KKKas

 1. Chyba admin (Nakiel) ? Ja Twoje zdanie podzielam, sazian bez urazy ;-)
 2. Ech. Niby czemu ? Nie mam nic do G, używam wielu rzeczy, ale bez przesady. Może modlić się mam jeszce do nich ? Fanatycy to są Apple'a ;-) A co do tych ich usług z podpięciem domeny, to jest rozwiązanie dla osób, którym nie zależy (/nie mają czasu/ochoty/umiejętność) żeby zrobić to na swoim hostingu. Tam oddajesz rekord MX doment w ich ręce i nie zrobisz nic poza tym, na co pozwalają ich opcje.
 3. Fajnie, jest bardziej funkcjonalnie...
 4. Mi na forum też źle czas wyświetlało mimo, że miałem podaną dobrą strefę czasową (GMT + 1), ale poprawny czas wyświetla tylko przy GMT - 3 (Brasil, Buenos Aires, lol). Jak ktoś ma to samo, to strefę czasową można zmienić tu: http://forum.unit1.pl/board-settings.html
 5. Nie wiedziałem -- wygrepowałem logi i "strzeliłem" ;-p Hehe.
 6. Strzelam: Misiek, Bober i Funfle ? ;-p
 7. A Wy to się dobrze czujecie? Jakieś bobry, heh ;-)
 8. Kurde, większej kompresji jpg nie dało się włączyć? ;-)
 9. Teraz jest lepiej, jasne. Tylko nadal nie rozumiem o co chodzi z tą 'musztardą' w tle. Przecież to do niczego nie pasuje... ;-)
 10. Tak, przydałoby się, bo niedługo lenie zaleją całkiem forum.
 11. Ja to zawsze byłem związany z koder.prv.pl/koder.org/koder.org.pl ;-) A tu przeszedłem, bo koder umarł...
 12. Ja to długo nie jestem. Dołączył: nie, 19 mar 06 ;-)
 13. Nie, no właściwie jak nigdzie daleko nie będzie... ani nie będę miał pełno roboty (hm, rzadko mam ;-), to można by pojechać ;-)
 14. Ja jestem z zachodniopomorskiego. Ale chyba by mi się nie chciało nigdzie jechać ;-) Btw. Poprawcie te orty w ankiecie ;-|
 15. Po pierwsze: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wortal Po drugie: lol ;-)
 16. I ja, i Toster też o tym pisaliśmy ;-) Ale w końcu zrobiłem sobie bookmarka: http://forum.unit1.pl/index.php?act=Search&CODE=getnew i jest git ;-)
 17. Jest bardziej funkcjonalnie, czyli lepiej. Jedyny problem to ikonka postów przeczytanych przy działach. Moglibyście ją trochę zmienić, bo ledwo da się odróżnić ikonę przeczytaną od nieprzeczytanej? A, i zniknęły punkty "Pomógł"... Szkoda, nazbierałem sobie trochę, hehe.
 18. KKKas

  Irc.

  Nie, nie wspominałem... Nie poprawiłeś jeszcze tego: www.ircnet.pl jest od Polnetu.
 19. KKKas

  Irc.

  Hej. Macie jakieś niezdecydowanie na stronie: http://www.unit1.pl/irc.html. Napisaliście, że kanał jest na Polnecie, a podaliście jeden serwer polnetu i 3 Ircnetu Serwery *.ircnet.pl to Polnet, a serwery *.irc.pl to Ircnet.
 20. Proponowałem, aby to samo było w RSS, ale chyba nikt nawet nie przeczytał tego tematu...
 21. KKKas

  Kanal RSS

  Czy moglibyście poprawić RSS od forum, aby kierował do ostatniego posta w danym wątku, a nie do pierwszego ? Ułatwiłoby trochę przeglądanie (.
×
×
 • Create New...