Jump to content

evil

Super użytkownicy
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About evil

 • Rank
  Starszy bywalec
 1. evil

  [c]humor

  Dobra terac moja kolej: Istnieje teoria, która głosi, iż menele cierpią na genetyczną chorobę pigmentu, za którą odpowiedzialny jest wirus C2H5OH (zwany także etanolem). Prowadzone w tej dziedzinie badania wykazały, iż poziom zawartości wirusa w organizmie menela waha się. Najwyższy jest w okolicach wypłaty lub renty babki. Wprowadzono klasyfikację meneli ze względu na zawartość w organizmie szczepów wirusa (zwanych także promilami): najebany, najebany jak szpak, najebany w trzy dupy, najebany jak szpadel i napierdolony. Wolny od wirusów organizm zwany jest trzeźwym. Wiadomo, że wirus C2H5OH jest przyczyną niewyjaśnionego do tej pory zjawiska znikania meneli. Istnieje podobno zależność pomiędzy zawartością etanolu w organizmie i widzialnością menela. Im niższa zawartość tego wirusa, tym trudniej menela zobaczyć. Wykazał to w swojej pracy znany menelolog Zdzisław Gorzała. Obserwował on zachowania meneli i po kilku latach wnikliwych badań stwierdził, że nigdy nie widział żadnego menela w stanie trzeźwości. Według niego to niezbity dowód na to, że menel bez wirusa w organizmie jest niewidzialny.
 2. Szczeze z sazianem się zgadzam. A za te punkty to sory. Ale jak do kogoś też to jest problem i nie umie odpowiedzieć to niech nie piszą byle jakich bredni.
 3. Dalem info jakiego mam Wina bo Greensand napisał że działa tylko na 98 i XP.
 4. Jak by co to ja mam dwa sposoby na wyłączanie komputera, tylko zaden z nich nie działa. A problem saziana nie wiem czy nadaje się jako nowy temat bo nawet początkujący programista się z tym poradzi
 5. Jeszcze raz ja. Widze że jak jest jakiś banalny problem co każdy mógł by się poradzić np. http://www.unit1.pl/forum/viewtopic.php?t=547 . napisał go sazian a ma 12 punktów Pomógł To wszyscy mu pomagają. A jak wystąpi jakiś poważniejszy problem to piszecie że jest google i zamykacie temat. Nie chodzi mi tylko o mój temat, ale o inne też. Myśle że w przyszłości to się zmieni.
 6. evil

  [c]humor

  No właśnie kto ma exela 95 nie ma jak sprawdzić, ja najstarszy to mam 97
 7. evil

  [c]humor

  A co wy na to: (Wprawdzie nie jest to o C ale może się spodoba)
×
×
 • Create New...