Skocz do zawartości

Wiek i osiągnięcia.


riomus

Polecane posty

Mały offtop
begin
Jak by nie patrzeć o kant d**y te wasze osiągnięcia ... 6 z infy też mi cuda na tym poziomie informatyków szkolnych.
Odnośnie konkursów na algorytmy ostatnio mój wykładowca od grafiki wyśmiał te grupowe konkurencje powiedział że jak by się dobrali trzej wykładowcy dwóch matematyków i jeden od pisania kodu to by po prostu rozwalili UAMowski zespół algorytmiarzy biorących udział w tych marnych konkursach.
end;

Pozdrawiam biggrin.gif
Spider ^*^

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Mały offtop
begin
Jak by nie patrzeć o kant d**y te wasze osiągnięcia ... 6 z infy też mi cuda na tym poziomie informatyków szkolnych.
Odnośnie konkursów na algorytmy ostatnio mój wykładowca od grafiki wyśmiał te grupowe konkurencje powiedział że jak by się dobrali trzej wykładowcy dwóch matematyków i jeden od pisania kodu to by po prostu rozwalili UAMowski zespół algorytmiarzy biorących udział w tych marnych konkursach.
end;

Pozdrawiam biggrin.gif
Spider ^*^ [/quote]

O jakie konkursy algorytmiczne Ci chodzi Spider100?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Mały offtop
begin
Jak by nie patrzeć o kant d**y te wasze osiągnięcia ... 6 z infy też mi cuda na tym poziomie informatyków szkolnych.
Odnośnie konkursów na algorytmy ostatnio mój wykładowca od grafiki wyśmiał te grupowe konkurencje powiedział że jak by się dobrali trzej wykładowcy dwóch matematyków i jeden od pisania kodu to by po prostu rozwalili UAMowski zespół algorytmiarzy biorących udział w tych marnych konkursach.
end; [/quote]
Moj dziadek tez mi bajki opowiadal smile.gif Co by bylo to nikt nie wie smile.gif

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Iskar @ pią, 08 gru 2006 - 23:55) O jakie konkursy algorytmiczne Ci chodzi Spider100?

To było odnośnie "mistrzostwa wielkopolski w programowaniu zespołowym".

[quote] Moj dziadek tez mi bajki opowiadal smile.gif Co by bylo to nikt nie wie smile.gif [/quote]

Twój dziadek domyślam się nie:
- wykładał na uniwersytecie
- był takim wymiataczem że jak go słuchałeś to ci szczena opadała, a ten wykładowca to dla mnie jeden z niewielu autorytetów na uczelni tongue.gif

Nie studiujesz jeszcze więc pewnie nie wiesz co to znaczy, ile ludzie tam potrafią (ze swoim domowym pisaniem programików można się schować) więc wybaczam że kpisz z przytoczonej wypowiedzi tongue.gif.

Poza tym co Ty możesz wiedzieć o programowaniu jak dopiero co pętle poznałeś wink.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

14 lat, osiągnięcia może nie jakieś duże, bo zwykle moje projekty nie dochodzą do bety nawet tongue.gif
Zrobienie strony klasowej (btw. kiepskiej, tylko zeby sie baba odczepiła), prowadzenie strony szkoły, 1 miejsce w miniLogii (czego sie nie robi dla punktów do gim) oraz 2 etap w OI licealnym.
Jeżeli chodzi o projekty, to głównie napisałem niezliczoną ilość konwerterów w c (np. backslashe na slashe w playlistach, żeby pod linuxem poszły) ale w sumie to robota na 5 minut tongue.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cimlik

[quote] happy.gif'
Ja mam prawie 18 lat wink.gif, jedyne sukcesy to wyroznienie w konkursie na strone gimnazjum i pierwsze miejsce w wojewodzkim konkursie informatycznym biggrin.gif c++ mi na imie, drugie delphi biggrin.gif
O taki ja stary a nowych rzeczy sie dowiaduje biggrin.gif [/quote]
A wzmianka w Ekspercie to co? tongue.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...