Jump to content

Wosiedem

Super użytkownicy
 • Posts

  217
 • Joined

 • Last visited

Wosiedem's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ja bym sobie tylko życzył lepszej integracji portalu jak i forum. Chodzi mi o: zintegrowanie logowania (żeby nie trzeba było się logować dwa razy) ujednolicenie nagłówka obu podstron (z poziomu forum nie da się wejść na irc i nie ma informacji o hostingu; "szukaczka" wygląda inaczej (i przede wszystkim: przeszukuje inną treść). Nagłówek z forum jest świetny. Dodanie dwóch pozycji do menu chyba nie będzie problemem. Potem wystarczy "tylko" skopiować taki nagłówek do strony głównej. ...ale to tylko takie moje propozycje bo lubię jednolite strony. Wcześniej w zupełności mi to nie przeszkadzało, a teraz "przy okazji" mógłbyś w tym pogrzebać.
 2. Śmiem twierdzić, że tak nie jest. Kontrprzykład? Używa się reklamówek zamiast ekologicznych toreb. Ja bym chciał, żeby wszyscy używali jabbera bo strasznie podobają mi się 2 rzeczy: informacja o pisaniu (jak ktoś redaguje wiadomość to widzimy, że to robi) oraz brak niewidocznego. Tylko tyle. Ps. Spider100: szybciej dołącz do dyskusji i ponabijaj posty zanim admin się skapnie.
 3. Super! Dzięki Nakiel - wszystko pięknie działa!
 4. A jest wyjście na inne serwery? (bo coś nie bardzo działa rozmowa z userami na innych serwerach)
 5. A ja pomijam, czy GG działa czy też nie. To jest powód, żeby się przenieść, ale jak dla mnie jest wiele innych - bardziej znaczących. W jabberze mamy powiadomienia o pisaniu, o zamknięciu okna, brak statusu 'niewidoczny' (to jest ogromna ZALETA! nie ma takiej syutuacji, że wszyscy siedzą na niewidce i pogadać nie można), za to mamy inne i więcej statusów, możemy ustawić większy opis (ach... ile razy zabrakło mi paru liter w gg) to wszystko sprawia, że z komunikatora korzysta się po prostu z większą wygodą. Ps. I nie mówcie, że tego nikt nie używa. Sam mam 32 kontakty (parę osób nawet rezygnowało całkowicie z gg) i to mi wystarcza.
 6. Tak tak tak! Jestem za! Jabber ftw! (można zrobić nawet google-hosted dla samego jabbera to wtedy zupełnie nic nie kosztuje!) Ratujmy świat jabberem!
 7. Melduje posłusznie, że u mnie problem także występuje. Zauważalne, dość długie przerwy w działaniu serwisu (jak i stron hostowanych przez unit1).
 8. A może google hosted? www.google.com/a To nic nie kosztuje ;] Wtedy będzie dostepny JABBER, mail, kalendarz itp (wszystko co daje google) w domenie unit1.pl
 9. Z tego co wiem to pomysł na wspólny projekt już kiedyś był. Chyba nawet nie jeden, a wszystkie upadały. Pisanie w grupie jest trudniejsze niż samemu. Bardziej realne wydaje mi się sytuacja, w której użytkownicy publikują swoje dzieła na unit1.pl. Przykład: ktoś pisze przydatny program i wstawia go na unit1.pl. Jest jedno "ale" (no może dwa ). W takiej sytuacji autor programu nie zyskuje takiej popularności gdyby wstawił program na swoją stronę/blog, ale za to unit1.pl staje się bardziej renomowany. Zależy jak na to patrzeć.
 10. Jak wszyscy sie wypowiadają to ja też rzucę swoje 3gr. Ostrzeżeń nie ma sensu używać bo i tak nie ma tu jakiś ogromnych wandali, a ci którzy są pojawiają się raz na ruski rok. Co do moderowania... Też nie widzę sensu angażowania nowych moderatorów - nie są potrzebni bo aktualnie nie ma jakiegoś syfu na forum. Modzi jakoś sobie radzą
 11. O ile mi wiadomo to portal i forum nie jest jeszcze zsynchronizowane.
 12. Właśnie! Mi też się podoba! Chcecie ją zmienić? VETO! (hahaha, teraz nie mozecie nic zrobic - sejm rozwiazany ) Mój 100 post? :|
×
×
 • Create New...