Jump to content

KKKas

Super użytkownicy
 • Posts

  780
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

6,144 profile views

KKKas's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. KKKas

  Studia

  Ja jestem skłonny bardziej ku temu stwierdzeniu niż poprzedniemu ;-) Robię coś, co robiłbym i tak, tylko że mi jeszcze za to płacą ;-)
 2. KKKas

  Studia

  Jakie babranie w sprzęcie? Chodzi o praktykę w programowaniu ;-) Ja jestem na polibudzie i jest właściwie beznadziejnie (;-), za dużo najróżniejszych elektronik, matmy też sporo, ale jasne, że jest ważna. Winna nie jest uczelnia tylko niestety taki mamy program ;-/ Na uniwerku chyba jest jeszcze gorzej ;-)
 3. Chyba admin (Nakiel) ? Ja Twoje zdanie podzielam, sazian bez urazy ;-)
 4. Ech. Niby czemu ? Nie mam nic do G, używam wielu rzeczy, ale bez przesady. Może modlić się mam jeszce do nich ? Fanatycy to są Apple'a ;-) A co do tych ich usług z podpięciem domeny, to jest rozwiązanie dla osób, którym nie zależy (/nie mają czasu/ochoty/umiejętność) żeby zrobić to na swoim hostingu. Tam oddajesz rekord MX doment w ich ręce i nie zrobisz nic poza tym, na co pozwalają ich opcje.
 5. Fajnie, jest bardziej funkcjonalnie...
 6. Mi na forum też źle czas wyświetlało mimo, że miałem podaną dobrą strefę czasową (GMT + 1), ale poprawny czas wyświetla tylko przy GMT - 3 (Brasil, Buenos Aires, lol). Jak ktoś ma to samo, to strefę czasową można zmienić tu: http://forum.unit1.pl/board-settings.html
 7. Nie wiedziałem -- wygrepowałem logi i "strzeliłem" ;-p Hehe.
 8. Strzelam: Misiek, Bober i Funfle ? ;-p
 9. A Wy to się dobrze czujecie? Jakieś bobry, heh ;-)
 10. Kurde, większej kompresji jpg nie dało się włączyć? ;-)
 11. Teraz jest lepiej, jasne. Tylko nadal nie rozumiem o co chodzi z tą 'musztardą' w tle. Przecież to do niczego nie pasuje... ;-)
 12. Tak, przydałoby się, bo niedługo lenie zaleją całkiem forum.
 13. Ja to zawsze byłem związany z koder.prv.pl/koder.org/koder.org.pl ;-) A tu przeszedłem, bo koder umarł...
 14. Ja to długo nie jestem. Dołączył: nie, 19 mar 06 ;-)
 15. Nie, no właściwie jak nigdzie daleko nie będzie... ani nie będę miał pełno roboty (hm, rzadko mam ;-), to można by pojechać ;-)
×
×
 • Create New...