Skocz do zawartości

Jak wam matura poszła??


Blind

Polecane posty

Moim zdaniem I Arkusz to była wielka pomyłka. Jak bym miał kompa to by to było proste...

A w czym robiliscie zadania z II arkusza. Pierwszego nawet nie ruszyłem, skojarzyło mi sie tylko że mozna to obliczyć przy pomocy całki, a jak sie całke liczy to :shock:

Drugie wszystko w Pascalu a trzecie w Excel-u.
Gdyby nie to [b]piersze zadanie to drugi arkusz byłby banalny biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

I Arkusz
Hmm zróżnicowany poziom bo pierwsze w miarę proste ,a ostatnie zadanie to chyba dla dzieci było za to nie mogłem sobie poradzić z najwyżej punktowanym ... Wydaje mi się, że chory człowiek pisał i opisywał ten algorytm biggrin.gif Bazy danych cos tam zrobiłem ale na ile to jest prawda kto wie...

II Arkusz
1. Buhahaha przesadzili ja to chciałem policzyć dzieląc oś OX na bardzo małe fragment i obliczając sumę pól prostokątów i małych trójkątów ... Wynik byłby zbliżony jak bym zapodał bardzo malutkie te fragmenty, ale wątpię czy bym się zmieścił w tym 0.01. Nie zdarzyłem zrobić.
2. No nareszcie coś normalnego tylko trochę czasochłonne :/, ale ważne że zrobiłem całe.
3. Częściowo zrobiłem

Ogólnie nie ciekawie ...

Pozdrawiam
^*^

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ark 1: Raczej za mało czasu. Pierwsze racze proste, drugiego już nie zrobiłem całego, a test banalny.
Ark 2: Pierwsze mnie trochę zdziwiło, nie wiedziałem na początku jak to zrobić, ale później mi się udało i jak teraz patrzę na onet to nawet dobrze. Drugie proste, wystarczyła podstawowa znajomość programownia. A trzecie raczej też nie za trudne.

Ale ogólnie nie musiałem sie przykładać do tego, bo tam gdzie chcę iść matura z inf. nie jest brana w ogóle pod uwagę .D

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dlatego wybrałem że na UAM potrzebna jest infa. To miało być swego rodzaju zabezpieczenie w razie gdybym na matmie poległ :-) Nie jestem pewien czy się na PP dostane bez fizyki więc lepiej sobie zaklepać miejsca na UAMie 8)

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Ja właśnie dlatego wybrałem że na UAM potrzebna jest infa. To miało być swego rodzaju zabezpieczenie w razie gdybym na matmie poległ :-) Nie jestem pewien czy się na PP dostane bez fizyki więc lepiej sobie zaklepać miejsca na UAMie 8) [/quote]UAM podobno ma kiepską informatykę, jeśli chodzi o programowanie. PP wg moich znajomych z P-nia jest dużo lepsza.

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że do najlepszych nie należy ale pozostaje jedno pytanie czy się dostane na PP ? Sądzę że nie warto ryzykować jak programowania i tak we własnym zakresie się uczę smile.gif W każdym razie ja to robię dla papierka. Na PP też spróbuje MOŻE się uda fuksem bo matma dobrze poszła tongue.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do studiów, co sadzicie o uczelniach prywatnych, mowie tutaj o WSiZie, bo to chyba jedyna sensowna prywatna uczelnia, zamierzam sie tam wybrac ale jest pare rzeczy za i przeciw (maturka za rok biggrin.gif ):

za - w przeciwienstwie do Polibudy klada [b]wiekrzy nacisk na programowanie, a wg moich znajomych na P jest duzy nacisk na hardware (po ciula mi :?: ), no i sa kierunki calkowicie oparte na programowaniu, a nie jak na P, ze ucza przez 3 miechy C++.... ale najwazniejsze chyba to, ze jest latwy dostep i duzo nizsze ceny w zdawaniu certyfikatow informatycznych (oferta WSiZu Rzeszowskiego to kilkanascie certyfikatow informatycznych dla specjalistow nawet w bardzo waskiej dziedzinie, m.in. Microsoftu, Sun Microsystems, ...) a po za tym duzo stazy, wyjazdow i praktyk

przeciw - czy nadal jest stosunek, ze pracodawcy patrza na ludzi, ktorzy skonczyli studia platne, jako tych, ktorzy kupili wiedze? przede wszystkim w Polsce, bo jesli pojade do Stanow albo Anglii i zobacza certyfikat Microsoftu z wyjechanej znajomosci C++ to chyba styknie?

jakie Wasze zdanie?
pzdr biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...