Skocz do zawartości

Gry sobie robicie... a w co gracie??


Greensand

Polecane posty

WITAM!!!
Większość z was pragnie lub pragnęło zrobić własną grę (bo na początku każdy chce mieć własnego HL-2 potem choćby Chroma a w końcu szczytem marzeń jest platformówka;) ale nie o to mi chodzi). Gdy ja zacząłem programować szukanie informacji nauka no i samo programowanie
dostarczało mi rozrywki i trawiło mój czas. Teraz też grywam, ale musze powiedzieć że inaczej patrzę na gry. Kiedyś myślałem "jak to zrobili niesamowite" Dzisiaj już ZAZWYCZAJ (bo przeciecz nie zawsze) wiem jak. W AoE grałem nieraz całymi dniami, a teraz gram by zobaczyć jak działa engine izometryczny:). Dzisiaj trudniej mnie zaskoczyć bo wiem ile czasu trzeba na gry poświęcić (ale zdarza się np. hl2 z fizyką tego to nie wiem jak zrobili). Trochę się rozpisałem:))) No dobra chodzi mi o to w co gracie jako programiści. Ja gram w Gothic (ze 4 razy wszystkie części pszeszłem jak nie więcej) i zacząłem w Morowinda. A w co wy gracie :?:
POZDRO!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej poświęcilem swego czasu na granie w Age Of Empires 2, sporo też w Diablo 2, Counter Strike. Ogolnie im starszy jestem tym mniej gram i to w coraz mniej zaawansowane gry (chociaż w Far Cry tez sobie pograłem tongue.gif ) teraz to Miny (Saper) i Wormux www.wormux.org Kiedyś nie wierzyłem, że ochota na granie przechodzi z wiekiem laugh.gif (oczywiście nigdy tak do końca wink.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grywam w starsze części Mortal Kombat (Mortal Kombat Trilogy, MK4, MKM Sub Zero przefajne było, a także w tego na mugenie).
W Jedi Academy (na Multiplayerze pocinałem, przeszedłem też kilka razy całą grę).
W KotOR'a też grałem, podobał mi się smile.gif
W Sapera też umiem grać :twisted: , nawet grałem w taką fajną wersję na mapie izometrycznej w DelphiXie stworzoną.
Crazy Machines, The Incredible Machine,
Jetmen Revival.
Wolf 3D też był fajny biggrin.gif - ten stary, nie nowy.
Scorched Earth też fajna giera wink.gif
W Quake 3 też grałem, fajne nawet smile.gif Ale to były czasy smile.gif - w lecie do klimatyzowanej kawiarenki w 10 osób przez sieć wink.gif - plansza kosmiczna z tą odległą wysepką wymiata biggrin.gif - jak się ma snajperę biggrin.gif - laser.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo lubie strategie ekonomiczne. kiedys grywalem w wiele roznych tytulow, ale teraz co jakis czas wracam sobie do simcity4. uwielbiam GTA:SA, [b]szczegulnie po miescie sobie mojezdzic. szczegolnie teraz, gdy robie prawo jazdy wink.gif a tak poza tym, to juz nie to co kiedys. mam coraz mniej wolnego czasu (szkola smile.gif. ach... te beztroskie czasy podstawowki. pamietam jak odrazu po szkole gralem 8 godzin dziennie. teraz tez duzo czasu spedzam przy kompie, ale juz nie na graniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry cie nie zaskakują??
To oglądnij sobie filmik gdzie pokazują możliwości silnika Word of WarCraft, albo chociaż unreala Tournamenta 2004 tongue.gif.

Ja na kompie prawie [b]wogule nie gram(strata czasu), ale za to dość dużo gram na komórce, bo można grać zawsze i wszędzie smile.gif.
Głównie gram w ExplorArea, SuperMiners oczywiście sieciowo, bo samemu szybko sie nudzi.
Ostatnio [b]zaczołem grać jeszcze w Another World.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] pozatym czasem lubie zagrac w Contre.. z pegaza .. jak ktos pamieta wink.gif [/quote]Niestety konsola poszla do piachu... Gra jest wspaniala - nie da sie jej zapomniec.

Teraz grywam w gta2 po lanie. Sporadycznie w Soldat ( laugh.gif ). Pol roku temu gralem w HL2 i musze przyznac ze seria HL przebija Dooma (przynajmniej wedlug mnie - nie mam tu na mysli grafy/fabuly, mam na mysli caloksztal).

Pozdrawiam,

vo7 (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie: Gothic, WarCraft!!!, Command & Conquer, GTA, Knights & Merchants, Little Fighter 2 smile.gif

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...