Jump to content

HNB

Super użytkownicy
 • Posts

  414
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

9,121 profile views

HNB's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Szykuję coś większego, może uda się z premierą w tym miesiącu, na pewno dam news na głównej ;D
 2. Potwierdzam. Przez chwilę przestraszyłem się, że unit1 padło na zawsze! :
 3. Do czego służy Unit1? To dobre pytanie, prawie jak o sens życia. Jesteśmy cieniem przeszłości, dziećmi wychowanymi na Delphi. "delphi.bajo.pl" -> "unit1.pl"... Większość z nas siedzi tu z przyzwyczajenia. To trochę jak wyjście do ulubionego pubu... Dla mnie każda postac unit1.pl jest dobra z wyłączeniem 404.
 4. Panowie, nie macie nic do zakodowania? Ja wypowiedź Jasona potraktowałem jako żart, a wy tak wszystko serio... O_x... (!)
 5. Przydałoby się załączyć ankietę do pytania (Tak, Nie, Nie wiem)! Ja akurat nie potrzebuję jabbera i mam baaardzo negatywne wspomnienia. Z drugiej strony w czasach kryzysu serwerów jabberowych przydałaby się taka inicjatywa .
 6. HNB

  Newsy a Arty

  Może coś się pojawi B). Ważne newsy będę dodawać też na gamedev i jako źródło, poza swoją stroną będę podawać też unit1.pl.
 7. Nie wiem czy tylko ja mam taki problem ale nigdy nie wiem kiedy pojawia się nowy art. Jakoś na to małe pole "Najnowsze artykuły" nigdy nie zwracam uwagi... I mogłoby tam być coś zupełnie innego. Chętnie bym zobaczył newsa np. Oksala o czym tam napisał tak skrótowo i, że zaprasza do czytania B). Co o tym myślicie? Bo w moim przekonaniu dzisiejsze rozwiązanie jest słabe i ja np. bardzo rzadko przeglądam tabelkę "Najnowsze artykuły".
 8. A gdzie opcja "wisimito"? Prawdopodobnie Blind dopiero dorośnie do pełnienia funkcji Admina (tak jak niektóre kasjerki w TESCO co Ciągle się mylą i mają plakietkę : "Nie bij, dopiero się uczę") , nikt z nas nie urodził się jako Admin... No może poza Nakielem i Tosterem xD PS. Dajmy mu szansę i rady co robi źle. Rada pierwsza: nie kasuj tego tematu
 9. ilość nie koniecznie przekłada się na jakość
 10. Przeniosłem "chyba" zapomniany art Small Games, który znajdował się w zupełnie innym dziale niż powinien... Teraz jest tam gdzie jego miejsce - programowanie gier. ;P
 11. Powinny być kubeczki i koszulki z podobizną Nakiela xD do kupienia w sklepiku . Komercja to jest to .
 12. Każdy pewnie uważa za dobre coś innego . Najlepiej by wyszło chyba podzielić stronę tematycznie na kilka stron / katedr. Delphi / C++ / PHP. Każda substrona miałaby swoich adminów i swoje konta, natomiast forum byłoby wspólne . I główna strona z odnośnikami do poszczególnych stron - fajnie by wyszło jakby podzielić vortal unit1 na kilka mniejszych takich jak np są w bajo tylko związane z kodowaniem. Co ty Nakiel na to? PS. Pewnie pomysł zostanie potraktowany jak s-f xD. Ale wydaje mi się że spowodowałoby to zdrową konkurencję między poszczególnymi stronami i tym samym ich rozwój. Porobić jakąś hierarchię (jak w jakiejś sekcie xD), nadać temu jakiś cel - może głupie ale od wieków takie schematy działają na ludzi
 13. xD [tu był dłuuuuuuuuugi post - za długi], bóg zapłać za edycję postów.
 14. O . TSr i Gorion ^^. Fajnie że ciągle jesteście. Stare dobre czasy.
 15. Już wiem. To było jakoś w 2002/2003... Jak ten czas leci... Dzisiaj twoi rodzice jutro Ty będziesz miał dzieci
×
×
 • Create New...