Jump to content

HNB

Super użytkownicy
 • Content Count

  414
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About HNB

 • Rank
  Narrator, deka, guga, mega.cogi inqbator

Recent Profile Visitors

8,733 profile views
 1. Szykuję coś większego, może uda się z premierą w tym miesiącu, na pewno dam news na głównej ;D
 2. Potwierdzam. Przez chwilę przestraszyłem się, że unit1 padło na zawsze! :
 3. Do czego służy Unit1? To dobre pytanie, prawie jak o sens życia. Jesteśmy cieniem przeszłości, dziećmi wychowanymi na Delphi. "delphi.bajo.pl" -> "unit1.pl"... Większość z nas siedzi tu z przyzwyczajenia. To trochę jak wyjście do ulubionego pubu... Dla mnie każda postac unit1.pl jest dobra z wyłączeniem 404.
 4. HNB

  [c]humor

  nie wiem, mam kaca
 5. HNB

  [c]humor

  "FaJnE DzIeFFFcYnEki to pSZyszło$ć naroodu. Niom ^^ hihi" co zrobić xD, życie.
 6. HNB

  [c]humor

  c++ dla pRoGRAMISToOF GIEr
 7. HNB

  [c]humor

  Toster dopadł tego gościa, z tematu xD Pamiętacie?
 8. HNB

  [c]humor

  http://blogs.embarcadero.com/joseleon/2009...ronics-college/ Fajne w dżaponii mają ksiązki do Delphi
 9. Panowie, nie macie nic do zakodowania? Ja wypowiedź Jasona potraktowałem jako żart, a wy tak wszystko serio... O_x... (!)
 10. HNB

  [c]humor

  Ale Toster stoi ponad prawem B)!
 11. Przydałoby się załączyć ankietę do pytania (Tak, Nie, Nie wiem)! Ja akurat nie potrzebuję jabbera i mam baaardzo negatywne wspomnienia. Z drugiej strony w czasach kryzysu serwerów jabberowych przydałaby się taka inicjatywa .
 12. HNB

  Newsy a Arty

  Może coś się pojawi B). Ważne newsy będę dodawać też na gamedev i jako źródło, poza swoją stroną będę podawać też unit1.pl.
 13. HNB

  Newsy a Arty

  Nie wiem czy tylko ja mam taki problem ale nigdy nie wiem kiedy pojawia się nowy art. Jakoś na to małe pole "Najnowsze artykuły" nigdy nie zwracam uwagi... I mogłoby tam być coś zupełnie innego. Chętnie bym zobaczył newsa np. Oksala o czym tam napisał tak skrótowo i, że zaprasza do czytania B). Co o tym myślicie? Bo w moim przekonaniu dzisiejsze rozwiązanie jest słabe i ja np. bardzo rzadko przeglądam tabelkę "Najnowsze artykuły".
 14. A gdzie opcja "wisimito"? Prawdopodobnie Blind dopiero dorośnie do pełnienia funkcji Admina (tak jak niektóre kasjerki w TESCO co Ciągle się mylą i mają plakietkę : "Nie bij, dopiero się uczę") , nikt z nas nie urodził się jako Admin... No może poza Nakielem i Tosterem xD PS. Dajmy mu szansę i rady co robi źle. Rada pierwsza: nie kasuj tego tematu
 15. HNB

  Studia

  Jestem na pierwszym roku na polibudzie info... O przepraszam fizyki i elektroniki ... Na informatyce na politechnice na początku zwłaszcza, jest trochę takich przykrych przedmiotów jak fiza i elektronika (i praktycznie zero informatyki). No i duuużo matmy. Szczerze polecam politechnikę. Jak przeżyjesz taką "sieczkę" to będziesz... Powiem Ci jak "przeżyję"
×
×
 • Create New...