Skocz do zawartości

[Delphi] DLangExtensions - rewolucja w języku Delphi?


HNB

Polecane posty

News o tej jak dla mnie wielkiej nowości zamieściłem tutaj.

 

Co o tym myślicie? Ja od chwili pojawienia się tego projektu poczułem ogromną ulgę :D i radość :))) i większą moc mojego ulubionego języka - wreszcie coś... Jeden człowiek robi w niewielkim czasie coś czego wielka korporacja nie mogła zrobić przez kilka lat od czasów D7...

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo tak... przyda się ;-) Tylko trzeba znaleźć trochę czasu żeby to przejrzeć dokładnie i zacząć stosować.

 

Tylko minusem tego na pewno jest 'przenośność'. Dając komuś kod ta osoba musi mieć DLE. W przypadku, gdy osoba nie może zainstalować DLE mamy problem...trzeba zmieniać kod. Chyba, że można zapisać wynikowy (przerobiony) kod działający bez DLE?

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadziała dla Turbo Delphi Explorer bo CodeGear nie udostępnił w nim kompilatora z wiersza poleceń :/ (a we wszystkich innych wersjach jest on dostępny - także w Turbo Delphi Proffesional)

 

// EDYCJA

 

co za entuzjazm -,- ale i tak mi nie zepsujecie humoru :P. Teraz mogę umrzeć w spokoju i już nic więcej nie pisać - mem generics ^^ :D

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fajne :)

Boje sie tylko jednego. Aby skladnia nie stala sie tak "brudna" jak w cepie.

 

Pozdrawiam! ;)

Kto Ci bajek naopowiadał :D

C++ musi taki być, zachowuje przez to międzyplatformowość. Kto wie, może jak Delphi dogoni C++ to się stanie wieloplatformowy...

A poza tym, sugerujesz że C++ ma brudną składnię :> Nie zezwala na pRInTf'y :D to chyba dobrze :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Jason @ pią, 22 cze 2007 - 02:10) ...A poza tym, sugerujesz że C++ ma brudną składnię :> Nie zezwala na pRInTf'y :D to chyba dobrze :]

 

YYY... z tego co mi się wydaje "pRiNtF" to raczej styl pisma a nie składnia...

 

...Delphi dogoni C++...

 

Chyba zdubluje :)

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to próba wprowadzenia cepowatych rozwiązań do delphi

(...)

(...)
generic   // ??
 TLinkedList<T> = class(TObject) { co to za T}

na co to komu

Dla Ciebie jest to 'próba wprowadzenia cepowatych rozwiązań do delphi ', a nawet nie rozumiesz co to jest ;-) Brawo.

 

Poza tym -- nikt Ci nie karze tego używać.

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KKKas dobrze mówi! Polać mu ;D

 

Nigdy nikomu nie dogodzisz ^^... Pod to mają przebudować VCL w przyszłych wersjach :P...

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...