Skocz do zawartości

Wrazenia na temat Visty


Firen

Polecane posty

Wrzuccie swoje odczucia, przemyslenia po uzytkowaniu nowego OSu Microsoftu. Znajomy zainstalowal to cudo i na razie nie narzeka. Jedyne problemy jakie mial to nie mogl znalezc standardowych gierek do doinstalowania ;) Z wiekszych problemow, nie ma na razie sterownikow do jego karty WiFi dla naszego kraju oraz 512mb ramu to dla Visty za malo. Ciagle jest w pelni wykorzystana plus jakies 200mb wirtualnej. Jednak mimo to nie odczuwa zadnych problemow wydajnosciowych.

Down With The Sickness :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem Viste , w sumie... dla zwyklego usera uwazam ze dobry, na pewno bezpieczniejszy od xp, wymagajacy ale z xp bylo podobnie.. choc uzywanie pixel shaderow ver 2.0 do wyswietlania obrazu to chyba przesada :-/ koderom nie polecam, na moim pc 2 rdzenie , 1gb ram, gf7300 bralo jakies 40-45% ramu ... a jak odpalilem example nvidi ze shaderami to procek okolo 80% ;/ na xp duzo mniej.. ale moze dlatego ze to byly example w oglu... ponoc vista ma standardowo **ujowa obsluge ogla.. trzeba zewnetrzne stery wgrwac i ponoc lepiej... to tyl ode mnie ;) aaa i no jeszcze jedno... jest nowa gra , szachy ^_^

 

 

ps. jak ma sie stery pod viste.. to praktycznie nie ma szans na BSODa ;) zerzneli z linuxa przeladowanie sterow czy cos takiego ;s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Szachy :>... Jedyna nowa rzecz dla której warto mieć Windows Vista! ;)

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj próbowałem pomóc sąsiadce skonfigurować sieć w Viście... i poległem ;-) Sposób konfiguracji jak w poprzednich Windowsach nie działał. Może kolejny bug systemu...

 

Tak sie składa żę mam siec w domciu i skonfigurowalem ja na viscie ;) ale fakt to fakt... pododawali sporo opcji, pomieszali, trzeba sie przyzwyczaic ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa żę mam siec w domciu i skonfigurowalem ja na viscie ;) ale fakt to fakt... pododawali sporo opcji, pomieszali, trzeba sie przyzwyczaic ;]

Ta, okazało się to, że albo coś jest z prockiem (athlon 64), albo sieciową albo viście nie pasowało połączenie po kablu sieciowym do modemu. Zadziałało na usb ;-)

 

A film niezły...

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...