Skocz do zawartości

[DELPHI] Forum PhpBB dodawanie postów


evil

Polecane posty

Pewnie, że się da. Pisałem kiedyś taki program...

Dwa wątki niżej powinno być o wysyłaniu danych w POST.

[quote] Podpowiem, że phpBB korzysta z baz danych ;P
Cóż, co do dalszej pracy - powodzenia ;P [/quote]Co z tego, że korzysta z baz danych ? A np. Firefox czy IE też ? Bo w jakiś sposób przecież pobierają dane od forum, prawda ? Przecież po stronie serwera może sobie korzystać z czego chce, dostęp do tego masz przez http...

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz spambota? :evil: Z tego co widziałem na tym forum jest to bardzo proste... dlatego, że wszystkie fora phpbb mają taki sam interface. ale nie zamierzem pisać JAK to zrobić

ps: nie bijcie za to [b]skojażenie, ale jak byście widzieli te ~30 tematów dziennie + kilkanaście postów w istniejących tematach, które trzeba jak najszybciej skasować... ciężki los moderatora :-/

ps2: żadne źródła nie są potrzebne. Wystarczy przyzerowa znajomość html + umiejętność obsługi przeglądarki (i ewentualnie notatnika). Co mnie obchodzi jak działa skrypt, wystarczy jeżeli umiem go "namówić" do zrobienia tego co chcę. I jest mi wszystko jedno jaką metodą, jeżeli tylko wynik będzie OK
edit: osatecznie zamiast htmla może być angielski na poziomie "początkujący" ;-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo forum killer bota<- usuwa wszystkie posty które NIE są spamem ciekawie by to wyglądało. Mam pomysł może zróbmy cuś takiego i wpuścimy na inne fora programistyczne, maszynka która każdy post zamienia na "WEJDŹ NA UNIT1.PL" ot taka propaganda 8)

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Albo forum killer bota<- usuwa wszystkie posty które NIE są spamem ciekawie by to wyglądało. Mam pomysł może zróbmy cuś takiego i wpuścimy na inne fora programistyczne, maszynka która każdy post zamienia na \"WEJDŹ NA UNIT1.PL\" ot taka propaganda 8) [/quote]Taka maszynka musiałaby mieć najpierw prawa do edytowania postów na forum ;)

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Ale karalny banem na forum czy banem w realu?
Bo jak wsadzają do pudła to ja sie wycofuje:P [/quote]Ogólnie spam jest karalny... ale jak np wyślesz milion wiadomości do użytkowników GG czy na mejle... i Ciebie znajdą. A na forum to pewnie też ;)

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTATspam jest karalny
w Polsce. Ale są kraje, z których mozesz spamować ile tylko chcesz, i żadnej kary nie będzie.

CYTATmozna zrobic przez analogie anty spam bota smile.gif ktory by chopdzil po forum i kasowal posty :] hmm... intrygujace :>
Więc Toster ma zadanie domowe: zrobić algorytm inteligencji, który czytając 20 postów skasuje 7/10 spamu, i 0/10 postów o większej wartości tongue.gif


[quote] Albo forum killer bota<- usuwa wszystkie posty które NIE są spamem ciekawie by to wyglądało [/quote]
jw.


evil: jeżeli potrafisz wysyłać formularze przez indy, to przeanalizuj sobie kod strony dodawania posta. Tj. chodzi mi o to, co zobaczysz jak zapiszesz stronę na dysku i otworzysz ją notatnikiem.
Wszystko jedno jakie forum, byle tylko powered by phpbb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...