Skocz do zawartości

[C++] Md5


Zigi

Polecane posty

Tutaj znalazlem cos na temat klasy CMD5 jednak niedawno zaczalem programowac w C++ i nie wiem za duzo na ten temat. Moze mi ktos powiedziec jak hashowac wyraz uzywajac tej klasy?

Dzieki za odpowiedzi

PS: Jak by co... uzywam DevC++
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mankamentem codeproject'u jest to, że oni korzystają z komercyjnych środowisk (Visual C++), i często klasę trzeba trochę przerobić/przetłumaczyć. Napisz co Ci nie działa, tak będzie łatwiej wink.gif
Tutaj też pewnie zbyt wiele osób nie korzysta z Dev C++'o podobnych :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Tutaj też pewnie zbyt wiele osób nie korzysta z Dev C++'o podobnych [/quote]
Ja korzystam tylko ze nie programuje w C++ buhahaha smile.gif.

Co do tematu ... hmm MD5 kojarzy mi się jedynie z typem plików z zapisanymi modelami do Dooma 3 biggrin.gif

www.spider.dathox.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się tak na początku kojarzyło ;P
Modele MD2,MD3,MD5 to dość fajny format, przechowywać może animację wraz z jego ewolucją większej ilości wierzchołków wink.gif
No, ale tutaj chodzi o coś innego smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju tongue.gif
One są w chwili obecnej połączone, i w C i w C++ masz printf, scanf itp. Nie musisz się przekwalifikowywać, nawet ja znam trochę C, to nie jest zupełnie inny język !!
Może się nie znam na tak wysokim poziomie, ale takie jest moje zdanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Chcesz wiedziec dlaczego chce napisac w C++ a nie w C? Czy [b]poprostu musze napisac taki program smile.gif

PS: Nie lubie jak ktos zadaje takie pytania... myslisz ze to cos wniesie do tematu? :D [/quote]
Nie po prostu nie rozumiem, po co Ci do md5 mechanizmy programowania obiektowo zorientowanego, imho to są całkowicie niepotrzebne, jedynie jest to jakieś bezsensowne efekciarstwo. Wszystko da się prosto i ładnie zrobić w czystym C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...