Jump to content
Max1414

Logowanie

Recommended Posts

Zmienilibyście czas życia ciasteczka odpowiedzialnego za automatyczne logowanie, bo chyba na tydzień jest... jak ktoś zaznaczy, żeby logowało automatycznie to powinno być dożywotnio.

Moje projekty: http://wojciechkulik.pl

Klucz był aktywny przez 7 dni od ostatniej wizyty na forum, czyli tracił ważność jedynie w przypadku gdy przez tydzień użytkownik nie pojawił się na forum. Zmieniłem na 30 dni, na dłużej nie będzie ze względów bezpieczeństwa.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Ja mam FF3 i za każdym razem muszę się logować ^_^ Tylko na tym forum tak mam, od razu mówię :P

No ja mam Seamonkey 1.1.11 i jest to samo co Nvm. Zawsze musie sie zalogowac. Co ciekawe jak wejde na glowna to mam opcje jako guest ale jak klikne w dowolne podforum to odrazu wchodze jako zalogowany. Co jeszcze ciekawsze w robocie uzywam tej samej przegladarki i wszystko chodzi ok...

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

No w końcu ktoś się wziął za to :)

U mnie też zawsze muszę się logować, na wcześniejszym Firefoxie, i na 3.0 też....

Ja mam Viste i wszystko jest ok (ff 3.0), loguje sie wtedy tylko gdy poprzednim razem zaloguje sie z innego IP :)

My life for Aiur!

Ja też nie :D

Force, skąd te podłe podejrzenia :P ?? Ja Windows'a nawet nie mam, a 4programmers pamięta mnie :P Gamedev też :]

BTW. krajew4.... współczuję :D

openSUSE ff3 i wszystko ok

openSUSE opera9 i też ok

tak wiem opera nie jest fajna ale ff2 ciągle się resetował a ff3 strasznie wolno chodzi

z nieznanych mi przyczyn ff3 strasznie się zacinał gdy na stronie było sporo grafiki :(

niestety na oficjalnym forum ff nikt nie wiedział dlaczego, a przynajmniej nikt mi nie odpowiedział :(