Jump to content

Brainer

Super użytkownicy
 • Posts

  568
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Brainer

 1. Ja mam Vistę, FF 3.0 i bez problemu. Loguję się tylko, gdy ciastka usuwam.
 2. Oczywiście głos był na "tak", bo Blind naprawdę zasługuje, żeby tu zostać. Postawa godna prawdziwego moda: nie ma kompleksu wyższości, zawsze argumentuje swoje decyzje. Oby tak dalej!
 3. Też popieram ten pomysł. Najlepiej byłoby tak, jak Dolphin napisał: subdomena + FTP + e-mail. Ale chciałbym, żeby to nie było dostępne dla każdego usera, tylko dla tych, którzy mają już kilka postów (np. 50>). Wtedy unikniemy przekształcania serwera Unitu na darmowych hosting.
 4. Trochę byłoby z tym problemu, bo przydałby się większy serwer...
 5. Właśnie ja też chciałbym się przyłączyć do jakiegoś projektu, bo jak dotąd nie miałem szansy się wykazać.
 6. CYTAT(Force @ pon, 01 paź 2007 - 06:53) [...]Można by zrobić jakiś wspólny projekt, co można by walnąć logo unit1. Taka reklama. Dobre! Ej, jestem naprawdę za! Tylko co można by zorganizować, żeby zachęcić użytkowników forum do przystąpienia do projektu? Dokładnie... A przeważnie w konkursie bierze udział
 7. Sorry, że napisałem o tym tutaj, ale chciałem, żeby wszyscy dowiedzieli się o moim pomyśle i powiedzieli, co myślą na ten temat. Otóż można by poszukać jakiegoś sponsora i organizować konkursy programistyczne, w których nagrodą byłyby upominki (np. klawiatura, mysz, itd.). To z pewnością przyciągnęłoby większą ilość userów oraz zwiększyłoby ruch na forum. Poza tym, odkąd jestem tu na forum nie brałem udziału w żadnym konkursie i chciałbym spróbować! Dajcie znać, co o tym sądzicie. Wiem, że pomysł trudny do realizacji, ale chyba warto spróbować, nie?
 8. Ale muszę zgłosić błąd jeden. Gdy próbuję kogoś cytować, a umieścił w poście kod Delphi (lub inny), to dziwne krzaki się wyświetlają. Wygląda to tak, jakby kod był kodowany... Czy ktoś się spotkał z tym?
 9. Dla mnie nowy skrypt forum jest po prostu wypas! Jakiś czas temu proponowałem zmianę skryptu forum. Jak widać, moje prośby zostały wysłuchane. Pozdrawiam!
 10. Przestańcie się kłócić! Oh man, zawsze jest to samo, gdy się wspomni o konkurencji.
 11. Teraz tak troszkę zmienię temat. Zauważyłem, że my korzystamy ze starzej wersji IPB - konkretnie 2.1.7. Ci z Eksperta mają 2.2.1. Jest tam kilka bajerów, które mi się podobają (np. lepszy wygląd forum). Można w jakiś sposób zmienić skrypt forum bez kupowania dodatkowych licencji? A jeżeli wymagane byłby jakieś płatności, można by zrobić dotacje. Założę się, że niektórzy z nas wyciągnęliby z portfela chociaż 20 zyla i wpłacili na konto Unita. W końcu to chodzi o rozwój naszego kochanego forum! Czemu akurat ode mnie?
 12. Ale takie potężne wyśmianie. A nie jeden LOL poleci! ;-)
 13. Hej! Ostatnio oglądając forum KS Ekspert wpadłem na ciekawy pomysł. Ciekawe wydaje się przyznawanie ostrzeżeń przez moderatorów i administratorów użytkownikom. Może można byłoby jakoś zaktualizować skrypt naszego forum tak, żeby dodać tę możliwość? Poza tym, wydaje mi się, że powinniśmy wprowadzić rangę moderatora na to forum, bo z tego co wiem, nie ma ich tu wcale. Czekam na opinie!
 14. Heh, no jeszcze nie mam tej opcji dostępnej. Ale dzięki za info - teraz już wiem, co i jak. Zamykam temat.
 15. Co wtedy? W jaki sposób będę mógł zmienić ten opisik?
 16. Hej! Jaką rangę trzeba mieć, żeby móc ustawić sobie własny opis rangi (np. zamiast "Starzy bywalec" wpisać "Blabla")?
 17. Hehe. Ja w sierpniu też mam zamiar wziąć się za jakieś konkretne kodowanie, bo tylko siedzę, gadam na IRCu, MSNie i oglądam anime. Menedżer tekstur trzeba poprawić i zrobić w końcu mój projekcik.
 18. Skorpionek ma trochę racji, bo czy ktoś napisał jakiś post, w którym znalazłaby się tona jakiegoś użytecznego stuffu (oprócz Force'a)?
 19. Dla mnie absolutnym tematem miesiąca jest temat "Vista - tak czy nie". Wymiana zdań była konkretna, co zaowocowało trochę większą aktywnością na forum, pomimo iż są wakacje.
 20. Hej, co jest ze skryptem Unit1? Wyświetla złą datę.
×
×
 • Create New...