Skocz do zawartości

Brainer

Super użytkownicy
 • Zawartość

  568
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

3 obserwujących

O Brainer

 • Ranga
  Pomocny lamer
 1. Brainer

  Logowanie

  Ja mam Vistę, FF 3.0 i bez problemu. Loguję się tylko, gdy ciastka usuwam.
 2. Brainer

  [Moderator] Blind

  Oczywiście głos był na "tak", bo Blind naprawdę zasługuje, żeby tu zostać. Postawa godna prawdziwego moda: nie ma kompleksu wyższości, zawsze argumentuje swoje decyzje. Oby tak dalej!
 3. Brainer

  Java/C#/C++

  Ja bym proponował PHP + MySQL + HTML + XHTML + CSS + AJAX. I wszyscy będą Cię chcieli zatrudnić. Naumieć się PHP nie jest trudno jeżeli smakowałeś już C++, składania niemal identyczna, a internet pęka w szwach od przykładów. Podobnie ze stylami CSS, możesz sobie pobierać już gotowe i analizować ich kod, dzięki temu się nauczysz, co jest co.
 4. Brainer

  Nowe forum dyskusyjne

  Też chcę pomóc!
 5. Brainer

  Nowe forum dyskusyjne

  Też popieram ten pomysł. Najlepiej byłoby tak, jak Dolphin napisał: subdomena + FTP + e-mail. Ale chciałbym, żeby to nie było dostępne dla każdego usera, tylko dla tych, którzy mają już kilka postów (np. 50>). Wtedy unikniemy przekształcania serwera Unitu na darmowych hosting.
 6. Brainer

  Nowe forum dyskusyjne

  Trochę byłoby z tym problemu, bo przydałby się większy serwer...
 7. Brainer

  Nowe forum dyskusyjne

  Właśnie ja też chciałbym się przyłączyć do jakiegoś projektu, bo jak dotąd nie miałem szansy się wykazać.
 8. Brainer

  Nowe forum dyskusyjne

  CYTAT(Force @ pon, 01 paź 2007 - 06:53) [...]Można by zrobić jakiś wspólny projekt, co można by walnąć logo unit1. Taka reklama. Dobre! Ej, jestem naprawdę za! Tylko co można by zorganizować, żeby zachęcić użytkowników forum do przystąpienia do projektu? Dokładnie... A przeważnie w konkursie bierze udział
 9. Brainer

  Nowe forum dyskusyjne

  Sorry, że napisałem o tym tutaj, ale chciałem, żeby wszyscy dowiedzieli się o moim pomyśle i powiedzieli, co myślą na ten temat. Otóż można by poszukać jakiegoś sponsora i organizować konkursy programistyczne, w których nagrodą byłyby upominki (np. klawiatura, mysz, itd.). To z pewnością przyciągnęłoby większą ilość userów oraz zwiększyłoby ruch na forum. Poza tym, odkąd jestem tu na forum nie brałem udziału w żadnym konkursie i chciałbym spróbować! Dajcie znać, co o tym sądzicie. Wiem, że pomysł trudny do realizacji, ale chyba warto spróbować, nie?
 10. Brainer

  Nowe forum dyskusyjne

  Ale muszę zgłosić błąd jeden. Gdy próbuję kogoś cytować, a umieścił w poście kod Delphi (lub inny), to dziwne krzaki się wyświetlają. Wygląda to tak, jakby kod był kodowany... Czy ktoś się spotkał z tym?
 11. Brainer

  Nowe forum dyskusyjne

  Dla mnie nowy skrypt forum jest po prostu wypas! Jakiś czas temu proponowałem zmianę skryptu forum. Jak widać, moje prośby zostały wysłuchane. Pozdrawiam!
 12. Brainer

  Ostrzeżenia

  Przestańcie się kłócić! Oh man, zawsze jest to samo, gdy się wspomni o konkurencji.
 13. Brainer

  Ostrzeżenia

  Teraz tak troszkę zmienię temat. Zauważyłem, że my korzystamy ze starzej wersji IPB - konkretnie 2.1.7. Ci z Eksperta mają 2.2.1. Jest tam kilka bajerów, które mi się podobają (np. lepszy wygląd forum). Można w jakiś sposób zmienić skrypt forum bez kupowania dodatkowych licencji? A jeżeli wymagane byłby jakieś płatności, można by zrobić dotacje. Założę się, że niektórzy z nas wyciągnęliby z portfela chociaż 20 zyla i wpłacili na konto Unita. W końcu to chodzi o rozwój naszego kochanego forum! Czemu akurat ode mnie?
 14. Brainer

  Ostrzeżenia

  Ale takie potężne wyśmianie. A nie jeden LOL poleci! ;-)
×