Skocz do zawartości

Jak wam minął sylwester ;)


Jason

Polecane posty

W tym temacie piszcie jak wam minął sylwester smile.gif
Jako że data mojego urodzenia to pierwszy styczeń tak też zrobiłem urodziny+sylwester wink.gif
Co tu dużo gadać, przyszli przyjaciele oglądaliśmy Władcę Pierścieni II zanim przyszły dziewczyny oczywiście wink.gif Potem (jak przyszły dziewczyny o 23:00 smile.gif ) na kompie załączyłem moją kolekcję 1400 mp3 i tańcowaliśmy do 23:50, potem wypiliśmy szampana i poszliśmy na rynek na pokaz firework'ów wink.gif jak wróciliśmy tańczyliśmy do 6:00 smile.gif
A oto dowód - http://www.cpp.9o.pl/siedemnastka - galeria biggrin.gif

// do poniższych moglibyście dołączyć jakieś fotki smile.gif hehe
// mhm moje fotki jak oglądam Stargate? albo chodze po ciemku? nie mam tongue.gif ;-) - Iskar
// no ale, impra Drazka by mogła być biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak..to z pewnością był mój najlepszy sylwester ;-) nigdzie nie poszedłem, siedziełem sam w domu (byłem niby zaproszony tu i tam, ale jakoś mi się nie chciało ruszać z domu..przecież miałem Stargate do oglądania ;-) ). Lecz! Około 22.50 wyłączyli mi prąd, włączyli następnego dania po 15. Nowy rok przywitałem w ciemnościach przedzieranych przez niknące płomienie kilku świeczek ;-) na szczęście, zdążyłem obejrzeć SG sezon 1 do końca ;-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh mojego sylwka juz opisalem wybrancom wink.gif
Mam do tego opisu copyright'y, wiec nie powielac go. Mowie do tych wybrancow wink.gif

Btw Spine, skad jestes i skad wytrzasnales ta fajniutka, nietypowa dziewczynke, ile ona ma lat i w ogole wink.gif

Down With The Sickness :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, to ja też wam powiem. Ja robiłemTO
ps: film zajmuje < 10MB

Poza tym, jeździłem na nartach(ośla łączka, ale w okolicy nie ma żadnej górki rozmiarów kasprowego. Tam to była jazda biggrin.gif), o 24 napiłem się szampana (nie mogłem przesadzić z %, bo potem miałem jeszcze 2h jeżdżenia tongue.gif)
A o 2 nad ranem jakiś gamoń odłączył wyciąg, i powiedział, że od tej pory trzeba płacić :-( :-/

ps: linka do filmika skopiowałem z innego forum :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybczcie że tak późno, żadko na forum zagldam tongue.gif

Jak mi minął sylwek? hmm... Genialnie smile.gif
Pojechałem do wrocka spotkać się ze starą koleżanką, było piwo wink.gif duuużo piwa wink.gif Tylko dla orółów Tru Blek Okocim Mocne z Kozłem :twisted: były dziewczyny, był szampan (tradycyjnie) zabawa była przednia przy mocniejszych dźwiękach (rock, metal... głównie rock smile.gif ) do 4:20 rano (potem musieliśmy się zwinąć do siebie, niestety rano na pociąg trzeba było iść sad.gif ) Oczywiście impreza była zaopatrzona w same studentki wink.gif Zdjęć niestety nie ma żadnych i to jest jedyna rzecz której nie mogę sobie wybaczyć :evil:
Z chęcią powtórzę to za rok, tym razem już z aparatem! wink.gif

Btw. Spine Wszystkiego Naj! smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...