Skocz do zawartości

Listowanie katalogu (z podkatalogami)


Toster

Polecane posty

Otoz szukalem procki ktora zrobi to co w temacie i niestety musialem ja sam napisac, moze przyda sie potomnym (czyli mnie gdy bede jej znowu szukal ;) )

 

procedure ListDir(const dir: string; const files:TStrings);X[XX[[CFVvW#Ś&VvfVćBŁE7G&ćtĆ7B7&VFSF'2ŁQMŃ1
Ń(        UŃ(    UŃ;
  if FindFirst(dir+'\*.*', faAnyFile or faAr]HTXYHQXKX[
HH[vb6V&6& amp;W7VBćRfCfwCb33b33ćB6VĄIą9ąŃĄ(
ĄMarchResult.Name);
     repeat
        if (SearchResult.NamINNĘH[
X[[YIN3FV&Vvb6V&6&W7VBGG\"ćBfF&Vѹѥ(ĄŹ'+SearchResult.Name)
           else
              fouY
NLNĘX[[YJN[VFfćDćWB6V&6&W7VBfCfwCfćD6ĆĄĄIą(źąŃą(o dirs.Count-1 do begin
        ListDir(dirs[t], files);
 [[YX[[[]NćEWFFSfĆW2FE7G&ćw2fVćBfĆW2FE7G&ćw2F(()(

 

A pozatym mam pomysla.

Proponuje aby na unit1 pojawilo sie submenu albo osobny temat w ktorym mozna by wklejac procki przydatne, a jedna osoba kopiowalaby je do jednego (lub kilku) plikow .pas i umiescila na unicie jako biblioteke do publicznego uzytku.

Czesto pisze jakies procki ktore mozna pozniej uzywac w roznych perojektazch tylo jestem leniem i nie zbieram ich w jednym miejscu, a tak byloby fajnie ;)

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej procki, to mogłeś już dać "with SearchResult do" zamiast pisać ciągle "SearchResult.Name" ;-)

 

A co do pomysłu, to jestem za. Tyle, że ja używam do zbierania procek programu CodeBank. Chętnie podzielę się nimi ;-)

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otorz

Echhh.... ;-)

 

Co do samej procki to pelno tego jest w necie :] Co do pomyslu, to sadze ze nie wypali, bo w pliku .pas (a gdzie .cpp? :D) wyjdzie za duzo w nim funkcji i bedzie bajzel :]

 

Aa, no chyba ze w kilku, ale po co? Lepiej samemu pisac :)

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam marudzisz :) Orta poprawilem, tak czy siak co jakis czas wrzucam gotowe procki na forum, teraz bede to robil czesciej :)

 

co do bajzlu w pliku pas to zerknij do SysUtils, jest tego full a nonstoper z niego biore procki

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł ze zbieraniem przydatnych funkcji, procedur nie jest zły :P Mógłbym nawet dorzucić od siebie podstawowe operacje arytmetyczne (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie) na dużych liczbach (stringach). :rolleyes:

Piszę proste programy i stronki internetowe na zlecenie, zaliczenie...

Delphi, Pascal, C++, (X)HTML, CSS, trochę PHP, Javascript i MySQL

Kontakt: gg:1477872 e-mail: lewymati@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem o tym kiedyś z Nakielem :>. Istnieje nawet konto na stronę dla projektu utilsowego unit1.pl.

 

http://u1utils.unit1.pl/

 

Niestety z braku czasu nie został ukończony :(. Ktoś chętny ? :P

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...