Skocz do zawartości

[Delphi]problem z programem


Death44

Polecane posty

Napisałem pewien programik, który nie chce się skompilować(teraz się kompiluje), ponieważ ma błędy w kodzie mógłby mi ktoś wytknąć, co zrobiłem źle(programik przy otwarciu ma otwierać i zamykać napęd) Poprawiłem, ale nadal nie działa napęd się nie wysuwa Błędy ort. Poprawione smile.gif .Teraz działa
[code=Delphi]
unit Unit1;

interface

uses
Windows, Messages, SysUtils,X[XX[[7FV7FD7G&2WD7G&3GRFv&CGPDf&Ó6ĄQ((Ń(AŃąŃ(ą( { Public declarations }
end;

var
Form1: TForm1;
a : ^VKHN[[Y[][
_B[[Vv7FW'6W'f6W&6W72BĆ&ĆŚĆćvBŚ&ĆV7FF6ĆWąIŃMA';

procedure tform1.formcreate(Sender: TObject);
beginVWNHNVNHX]XT[[Ę N]]Y[\"VvBb33ĆćĆf& amp;ÓććFĆR6ĆVW#Ś66VćE7MźąąąĄe);

until a[1]=a[2]
end;
end.
[/code]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[code=Delphi] a=array[1..2] of Ta;{tu sie czepia} ajxŚ\"znui'a : array[1..2] of Ta;\"yŚMMŃMźąąĄle);{tu też nierozpoznaje handle},4z7Źś!jwe{6zIZmjM9zy(Ww8śśŚŁ4yźś{zd&r*.r2+$Łui'Form1.Handle
[/code]

I ogarnij ten kod (błędy ort., wrzuć kod w znaczniki bo zaraz cenzorzy ci go mocno zedytują a w gorszym wypadku wywalą temat)

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dawać :
[code=Delphi]
a : array[1..2] of Ta;
ŚhmzĄśŚbąŚ)QQŃ( [/code]

Nawet jesli by to działało to poco dawać takie cos ... zadeklaruj odrazu tablice jako string ...

Btw , pisz w wordzie posty , kazdy robi błedy ale nie do przesady ...

// a sam robisz byki że hej wink.gif - Iskar
No i co tongue.gif:P

Lubię cytryny !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa i czasem się przydaje taki patent. Np. gdy masz tablicę dynamiczną jakiegoś swojego typu(czy nawet już wbudowanego) i inną jakąś tego samego i chcesz skopiować je to wtedy Copy nie zadziała ponieważ kompilator pluje błąd, przykład:

[code=Delphi]
asd : Array of T3D_TVector3d;
asd2: Array of T3D_TVectoHJ
JNh'j+Ł<\"sknzZaBTŃ^HŃXTŃvC#D4C6C\"Ł66BR [/code]

I wszystko śmiga.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niby na tej podstawie miał bym się czegoś nie nauczyć. W gimnazjum, na infie nie uczą programowania, więc zostają mi tylko książki i net jak w książce pisze, że robi się tak to tak robię, jeśli coś działa to nie widzie problemu. Jak się dowiem, że można zrobić to lepiej innym sposobem to jak następnym razem będę coś pisał to tak zrobię? I mógł by ktoś powiedzieć co jest jeszcze nie tak?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, u mnie dziala poprawnie.

[code=Delphi] procedure TForm1.FormCreate(Sender: TObject);
var
a,b:integeY[NLNLNX]XT[[Ę N]]Y[\"VvBb33ĆćĆf& amp;ÓććFĆR6ĆVW#Ś66VćE7MźąąąĄe);

until a=b;
end; [/code]

U Ciebie nie widze TForm1. przed formcreate.

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepisuj kodu . Przeczytaj przynajmiej co jest napisane w tej ksiazce . Staraj sie zrozumiec kod , i pozniej napisać go samemu.Zapewniam Cie ze jezeli bys przeczytał ksiażke ze zrozumieniem to tego tematu w ogóle by nie było.

Lubię cytryny !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...