Skocz do zawartości

[Delphi] 1.75 Million Delphi Developers


HNB

Polecane posty

Pozwolicie, że zacytuję :

 

Delphi has a developer population of approx 1.75 million users worldwide in 2006. Delphi has 15% IDE marketshare overall (7.7% ranked out of 100%) and is the #2 Windows IDE and the #4 IDE overall.

Całkiem przyzwoicie, prawda? Myślałem że ludzie po klęsce Delphi 8 i 2005 nieco się wykruszyli :D

 

PS. News pochodzi z blog.marcocantu.com

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące bo mi kilka razy bez niczego... Wyłączyło się. Od tak. Jak człowiek na własne oczy widzi takie czary mary, które mogę powodować utratę masy cennego kodu to na pewno nie sięgnie więcej po to IDE... Oczywiście tyczy się to tylko D2005, nowsze i starsze działają świetnie :).

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące bo mi kilka razy bez niczego... Wyłączyło się. Od tak. Jak człowiek na własne oczy widzi takie czary mary, które mogę powodować utratę masy cennego kodu to na pewno nie sięgnie więcej po to IDE...

A mi właśnie nigdy się coś takiego nie przytrafiło. Więc nie mam co narzekać na to IDE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem jak zainstalowałem to wszystko mi szło dobrze, ale za kolejnym to masakra, po godzinie uznał że pomocy nie mam, co godzinę błąd jakiejś biblioteki i ustawiał mi pliki na read only bez możliwości zmiany, jak miał mi podpowiedzieć co należy dać po kropce to się sypał. Teraz mam Durbo Delphi i nic mi się nie sypie, a i wygodniejsze jest

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...