Skocz do zawartości

Mattaki Fansubs


Brainer

Polecane posty

Witam. :)

 

Chciałbym wszystkich fanów anime zachęcić do odwiedzenia mojej strony WWW:

Mattaki Fansubs

 

Mattaki Fansubs to grupa zajmująca się tłumaczeniem anime na język polski. Liczymy, że dzięki temu anime trafi do większej grupy odbiorców i stanie się bardziej popularne w naszym kraju. Czekamy na konstruktywne opinie od naszych widzów. :)

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(TSr @ śro, 29 sie 2007 - 19:26) Stronkę przejrzałem, całkiem ładna i projekt fajny. Nawet ściągam coś....

Znasz japoński?

Dzięki. Uczę się japońskiego. :) Anita wa nihongo o hanashimasu ka. :)

 

Nie lubie gdy napisy sa razem z filmem.

Po co tlumaczyc cos co juz jest przetlumaczone? Bez sensu....

Blind, ignorancja jest ślepa. <_ nie t czego co jest ju przet a jedynie to w logiczn ca i udost wkr zajmiemy si na r bo niekt anime kt mamy planach s jeszcze>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kroniki Wojen Na Lodos" są genialne :D. 2 Sezonu nie ma po polsku :(...

 

Też chciałem się nauczyć japońskiego... Z :

 

www.japonka.pl

 

Brainer : gdzie się uczysz japońskiego?

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to taki ewenement ?? Wiedza dla nielicznych ?? Niedaleko mojego miasta (jakieś 50 km), w Przemyślu jest centrum Japońskie, gdzie pewna Japonka uczy tego języka :D Ja tam oczywiście chodziłem tylko na Aikido :D

 

BTW. Brainer, nie boisz się :D ?? (patrz napisy.org)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(HNB @ śro, 29 sie 2007 - 23:06) "Kroniki Wojen Na Lodos" są genialne :D. 2 Sezonu nie ma po polsku :(...

 

Też chciałem się nauczyć japońskiego... Z :

 

www.japonka.pl

 

Brainer : gdzie się uczysz japońskiego?

Hehe, dzięki za propozycję.

 

CYTAT(HNB @ śro, 29 sie 2007 - 23:06) Też chciałem się nauczyć japońskiego... Z :

www.japonka.pl

Brainer : gdzie się uczysz japońskiego?

Nigdzie, w domu. :) Zakupiłem parę książek, wydrukowałem parę kursów z neta (po angielsku) i się uczę. Muszę przyznać, że podstawowe zdanie to już sklecę - np. Boku wa Patorick desu. :)

 

BTW. Brainer, nie boisz się :D ?? (patrz napisy.org)

Jakoś niespecjalnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja anime i mange bardzo lubie ;) i podoba mi sie wasz pomysl tylko moglibyscie jakies lepsiejsze anime wybrac, moze nastepne do obrobki wezmiecie FMA ? :>

 

Są już przetłumaczone (na razie siedzę na 29 odcinku, najlepsze anime jakie widziałem :P) Tylko chyba jeszcze nie wszystkie. W każdym razie na kreskowka.pl dodają online co jakiś czas nowe odcinki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...