Skocz do zawartości

Tragedia!


kompustelnik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wracając do wojny :D

Distribution independence (Linux) As a result of this, software compiled by the Linux version of Free Pascal runs on any Linux distribution, making it much, much, easier to make your software support multiple Linux distributions.

Jeden gość na forum warsztatu zamieścił ten cytat. Nie sprawdzałem, ale pewnie to wziął z dokumentacji Free Pascala. Ciekawe to nawet, bo programy kompilowane przy pomocy GCC na Linuxie są zależne od wersji GLIBC, żeby zostały uruchomione, chociaż ona (ta wersja) nie zmienia się tak często to jeśli Free Pascal jest rzeczywiście niezależny od wersji GLIBC to jest nie źle, dobrze to wiedzieć, ale i tak nie będę w nim pisał, chyba, że będę potrzebował z tego udogodnienia skorzystać :D

 

I co HNB, teraz coś wniosłem do tematu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to pozytywnego :D. Nawet newsy o Delphi zaczynasz pisać :))) dziwnie się czuję xD to jakiś podstęp? ;P

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tamten news to kryptoreklama 4programmers ;P A to o Free Pascalu mi się wydało dziwne, ale nie chcę tego weryfikować ;)

 

Może taka zmiana u mnie, i to język programowania i to :) Mogę preferować C++, ale Delphi też istnieje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...