Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

evil

PC PowerOff 1.0

Recommended Posts

No OK, tylko [b]ort! robić projekty podobne do innych, i na dodatek prezentowane kilka dni wcześniej?
Żeby pokazać, że też się umie?
Zrób coś NOWEGO, albo pokaż, że Twój program jest LEPSZY

Znaczy się też zrobiłem do użytku swojego i osobników z mojej sieci. Ale za niedługo pojawi się mój nowy projekt. Jeszczetu takiego nie bylo. Tylko musze dopracować bo [b]ort! jest wersja beta i czesto bledy wyskakują

[quote] Program podobny do programu Jasona. [/quote]
Czuję się zaszczycony tongue.gif

hehe, niczego się nie da przyczepić, poza tym, że zajmuje 32 razy tyle co mój ;P hehe wink.gif
Ale to wina VCL...

To może zrobimy konkurs na takie programy ;P

Zróbcie jakiś progs albo coś co pozwoli mi włączyć komputer a nie wyłączyć... bo kod na wylogowanie, wyłączenie i takie pierdoły to jest w każdym FAQ o delphi. Przydatność takich progsów jest bardzo znikoma.

biggrin.gif Moim zdaniem to raczej jest nie możliwe. Bo jak program który bedzie ten komputer uruchamiał bedzie działał, skoro komputer jest wyłączony :shock: Jak chcesz sobie uruchomic kompa o ustalonej godzinie to ustaw to sobie w biosie.

[quote] Jak chcesz sobie uruchomic kompa o ustalonej godzinie to ustaw to sobie w biosie. [/quote]A to nie można programowo zmodyfikować BIOSu? 8)

przydało by sei jeszcze takie odliczanie w dól co by było wiadomo że program działa taki licznik jak na bombach biggrin.gif uruchamiasz a on odlicza jak dojdzie do końca (opjawią sie same zera) to sei wyłancza

co do wyłączania kompa to zdradzę wam pewien sekret ;P
shutdown -h czas_do_końca_pracy
albo shutdown -h godzina_zamknięcia_systemu

na wingrozie nie dostępne laugh.gif

• Create New...