Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

FrozenShade

Gra przeglądarkowa - poszukuję testerów

Recommended Posts

Witam,

 

Mam na imię Kamil, od 10 lat zajmuje się programowaniem, głównie dla biznesu i przemysłu. Pracowałem i nadal pracuje jako programista, ale to według mnie trochę za mało - dlatego rozpocząłem własny projekt.

Pomysł na grę narodził się jakieś dwa lata temu, kiedy z żoną klikaliśmy sobie w takiej dosyć znanej farmerskiej gierce. Sianie, zbieranie, handel.... Coś co wciąga i pozwala zabić czas. Aktualnie pracuję właśnie nad tego typu grą, po ponad pół roku pracy doszedłem do momentu, kiedy można się tym 'pochwalić' i jednocześnie potrzebna jest pomoc osób z zewnątrz.

O co konkretnie chodzi? O zalogowanie się do gry i próbę grania. Ocenę tego co zostało aktualnie zrobione, wytknięcie błędów, próbę popsucia czegoś. Kilka(naście) minut dziennie Waszego cennego czasu.

 

Ta gra jest czymś nowym, w takim sensie, że nie bazowałem na gotowych 'skryptach', silnikach i rozwiązaniach. Nie jest to żadna modyfikacja istniejącego kodu tylko coś co razem z małą grupą przyjaciół piszemy w sumie od zera. Na tym etapie brakuje jeszcze kilku elementów, część grafik to zwykłe szkice w ołówku lub paincie, ale ogólnie nadaje się to do prezentacji. Główne funkcje działają, obecna wersja jest w pełni grywalna, w niektórych miejscach można zobaczyć jakiej jakości grafiką będziemy ostatecznie dysponować.

 

Kilka screenów:

 

http://s22.postimg.org/xwbhycrgx/screen1_1.png

http://s21.postimg.org/qi5yyry6v/screen2_1.png

http://s11.postimg.org/p5n9ou2o3/screen3_1.png

 

Osoby zainteresowane pomocą w testach proszone są o odpowiedź w tym temacie, prywatną wiadomość na forum lub kontakt na email: game.pgr(at)gmail.com

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie myślałeś żeby zrobić to po prostu w formie jakiejś open beta? nie wiem na jakim poziomie już to jest ukończone ale dzięki temu od razu byś jakoś rozreklamował już projekt a ludzie i tak by ci pewnie błędy powytykali :) ?

 

Nie mniej jednak - trzymam kciuki!


Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

@xevil21: klient i server są pisane w javie

 

@5corpio: grafik kończy naszą stronę www, na razie jej nie podajemy, bo nie chcemy odstraszać ludzi ;) Wystarczy do nas napisać (PW na forum, email) i sami zakładamy konto. Mamy fanpage na FB, powoli zaczynamy być rozpoznawalni więc nasze testy są również taką cichą promocją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Ci to powiedzieć, nawet kurnik.pl już przygotował wersje gier bez javy.

 

Ciekawe, jak będzie działać wasza gra.

 

Pozdrawiam! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swing, panele na których rysuje odpowiednią zawartość. Toporne, ale wystarczające. Okna dialogowe i formularze to bardzo mocno zmodyfikowany JEditorPane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...