Skocz do zawartości

Walentynki - jak wam minęły itp.-nabijanie postów :D - joke


Jason

Polecane posty

No to jak wam minęły, ile dostaliście, od kogo biggrin.gif Chwalcie się wink.gif
No to ja na razie nie dostałem żadnej, ale przynajmniej zostałem przytulony/pocałowany, za te które wręczyłem smile.gif - a to już coś biggrin.gif Dałem rano koleżance różę ze stringami (hit allegro biggrin.gif ), na poczcie walentynkowej w szkole wysłałem 2 walentynki i 3 na poczcie tradycyjnej wink.gif Czekoladowe serduszko dałem mojej malutkiej siostrze, a mamie różę (naturalną).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak co dzień, czytałem "Pana Tadeusza" do pierwszej w nocy biggrin.gif , a poza tym walentynki to chyba nie dla mnie, wydaje mi się jakieś naciągane to święto smile.gif dowiedziałem się jeszcze, że jeszcze z 5 dni nie będe miał kompa, bo jest w naprawie :cry: (już razem to będzie ze dwa tygodnie, czuję, że powoli wariuję biggrin.gifbiggrin.gif )

My life for Aiur!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Mnie tam w tym topicu zainteresowalo ino to zdjecie wink.gif
Tylko pozazdroscic taakiej kolezanki wink.gif [/quote]czy ja wiem... ja znam równie ładne, jeżeli nie ładniejsze.
A tak w ogóle, to w docenieniu urody przeszkadza to grube ziarno... :-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

[quote] ...
Mnie tam w tym topicu zainteresowalo ino to zdjecie wink.gif
Tylko pozazdroscic taakiej kolezanki wink.gif [/quote]
Kiedyś też tak myślałem, ale ostatnio się przekonałem co do niej...
Niestety uroda dziewczyn pomaga nam wybierać spośród nich, ale jak ma zwalony charakter to nic na to nie pordzisz... tzn. dobrała się do mojego ołtarza (czyt. kompa biggrin.gif ) pod moją nieobecność, brat ją wpuścił jak nie byłem obecny w domu, no a tego już nie zniosę... jak przyszedłem odrazu wywaliłem ją z pokoju bo co to ma być ?? - we własnym domu gdy mnie nie ma mam zamykać drzwi od pokoju ?? - no więc ona przychodziła tylko na internet bo nie ma w domu... ale ja nie prowadzę instytucji charytatywnej !! Gdyby jeszcze przychodziłą w innych sprawach niż na kompa to może bym się z nią przyjaźnił, ale cóż - już koniec :]
Jak nie wychodzi z dziewczynami to są jeszcze inne zajęcia...
Pochwalę się :twisted: - zapisałem się na Aikido :]
Obrazek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...