Skocz do zawartości

TD vs D2k5


kompustelnik

Polecane posty

Siemka! ;)

 

Tak jak w temacie. Wyraźcie swoje opinie bo ja na razie siedzę w TD (w D7PE tylko jakieś edytory robię czy coś), nie mam bladego pojęcia o 2k5 a posiadam Personala na CD.

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k5 o wiele bardzie zbugowany. Mi średnio po miesiącu już help nie działał, często wywalało mi program. TD też jest zbugowany, po kilku godzinach non stop używania zajmuje z giga ramu, a po wyłączenie czasami tego nie czyści i zżera 50% procesora swoim "nie byciem". Jednak wg mnie TD jest lepszy, dynamiczne szablony są dobre i ułatwiają pisanie kodu, o ile dobrze pamiętam, to w 2k5 nie malowało z boku co zmodyfikowano. No i TD jest nowszy i składnia więcej umożliwia. 2k5 wg mnie jest sens mieć tylko wtedy gdy chce sie pisać jeszcze w c++ i c# bo się ma wszystko w jednym miejscu, no ale te wywalania się programu są zabójcze, TD przynajmniej ma tylko leaki :D

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsze jest w D2005 pisanie kodu. Piszesz, piszesz kilka godzin... I nagle IDE znika i cała praca przepada :D.

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsze jest w D2005 pisanie kodu. Piszesz, piszesz kilka godzin... I nagle IDE znika i cała praca przepada biggrin.gif.

 

Feeeee... nie instaluje ;]

 

Pozdrawiam! ;)

Pisze programy na zlecenia. Tanio!

Delphi, Pascal.

Kontakt:

- (gg) 736483

- (email) kondor20@op.pl light92@o2.pl

- Strona domowa

Wszystko do uzgodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...