Skocz do zawartości

Konwersja do *.mid


ktoś

Polecane posty

Szukam programu, który potrafi tworzyć pliki *.MID z jakichkolwiek plików dźwiękowych zapisanych w popularniejszych formatach.

Szukam już 2 dzień, i nic nie mogę znaleźć.
Wszystko co znalazłem albo tworzy pliki MP3/WAV z plików MID, albo jest demo(Płacisz, albo możesz przekonverterować tylko 15s.)

A ja potrzebuję jakiegokolwiek program, który przekształci mi 5 minut muzyki na MID nie pytając o licencję.

Pomożecie mi? Może znacie jakieś programy, lub strony, na których powinienem poszukać?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby udało Ci się[b] znaleść darmowy program tego typu i to z jednego powodu: napisanie go jest dość skomplikowane a więc i kosztowne tongue.gif. A taki program widziałem, nie pamiętam nazwy ale pewnie ten sam co ty znalazłeś. Pomijam fakt iż efekt jego pracy jest raczej mało zachwycający :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki 5corpio!
Właśnie sciągam ten program, jutro zobaczę co on potrafi biggrin.gif
Program jest nokii, ale jeżeli pozwala na zapisanie na dysku utworzonego pliku *.mid, a wydaje mi sie że powinien, to jutro będę miał nowy dzwonek biggrin.gif I możliwość robienia następnych.


[b]Narazie jestem pewien jednego- na stronie amnezja.org napisali:
Producent: Nokia
Licencja: Freeware
System: Windows 2000/XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chyba jednak się pomyliłem :oops: teraz jak patrzę jednak jest tu w pakieie takie coś co konwertuje np. mp3 na:
1. Pliki audio 3gp(*.AMR)
2. Pliki audio True Tones(*.AWB)
3. Pliki audio AAC(*.AAC)

Może z któregoś z tych będzie potem na dzwonek łatwiej przerobić.

hmmm zobacz tu znalazłem na necie:

http://www.ringtone4me.com/ < i opis pierwszego programu:

[quote] Mobile Music Polyphonic is a polyphonic ringtones composition and conversion software, which allows you convert midi, mp3 and wave to cellphone polyphonic ringtone format (smaf(*.mmf), amr format, sp-midi and awb format (amr-wb)). [/quote]

ten program powinien pomóc.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Dobry program do takich rzeczy - MP3toRingTone Gold smile.gif [/quote]
sad.gif
No i nici. Ten program już widziałem.
A ja szukam wersji FREE. Chyba jednak zainstaluję jakieś p2p i zobaczę, ile wirusów uda mi się zciągnąć biggrin.gif

ps: Spine, zestaw midów może być całkiem niewzłym zbiorem muzyki, ale swojego dzwonka nim nie zrobię ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zabawne, Firen.
Jak bym miał kasę, to czemu nie, ale tak się składa, że taki manewr nie wchodzi w grę.
Gdybym póltora roku temu wiedział to, co wiedziałem już rok temu, to bym sie zdecydował na inny model. Ale nie wiedziałem i teraz muszę odpokutować.

ale najpierw przetrzepię p2p, bo chyba ktoś ma cracki, albo darmowe licencje.




ps: Właśnie zaczęła sie Wigilia, więc....

Staropolskim obyczajem,
gdy w Wigilię Gwiazda wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności
I ja życzę Wam radości,
Aby Tobie się darzyło,
Z roku na rok lepiej było!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...