Skocz do zawartości

[delphi] PageControl


Max1414

Polecane posty

no wiem, ale wolałbym bardziej rozbudowany wyglad i opcje, hehe :) coś jak ten komponent co podałem, porównaj go z tymi standardowymi.

 

Skoro już mamy porównywać, to fajnie by było gdybyś zamieścił link do opisu tego komponentu, a nie musimy jeszcze szukać ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mi się tak wydaje ;-) Za komercyjne użycie trzeba płacić i za źródła.

 

o lol... nie pisałbym, że trzeba płacić gdyby był za darmo... przy włączaniu swojego programu z użyciem tego komponentu dwa razy wywala komunikat w stylu "This program using trial version of TAdvOfficePager" (cos w ten deseń) , a linku nie dawałem bo po co:) wpisujesz nazwe komponentu w google i masz pierwszy link...

Moje projekty: http://wojciechkulik.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linku nie dawałem bo po co:) wpisujesz nazwe komponentu w google i masz pierwszy link...

 

Nie, linku nie dałeś, żebyśmy my stracili czas na odpalanie Google i szukanie tego, nawet, jeżeli to będzie pierwsza strona podana w wynikach przez Google. Kiepskie rozumowanie, chcesz pomocy, to daj link, pokaż jak to ma wyglądac itd. Jutro zadasz pytanie i napiszesz, że coś tam zrobiłeś i był jakiś błąd - jaki? A sami sobie sprawdźcie... Pisanie na forum to sztuka, którą mało osób ma opanowaną, przekazywanie informacji i ułatwianie innym pomóc Tobie, więc jeżeli szanujesz innych użytkowników, to nie każ każdemu kto chce pomóc używać Google, żeby zobaczył jak wygląda komponent, do którego linku Tobie nie chciało się załączyć. Jeszcze mógłbym sie długo produkować ale myśle, że juz zrozumiałeś swój błąd w i przyszłości sie poprawisz ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załączyłbym link, gdybym pisał o tym porównywaniu w topicu ( a to wyniklo w dalszej konwersacji )... nie nawiazywałem w temacie, że komponent ma być podobny tylko ogólnie napisałem czy znacie jakieś fajne... a tą informacje, że w ogóle jakiś komponent miałem na oku to było takie "PS w nawiasie"

Moje projekty: http://wojciechkulik.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Max1414 @ śro, 01 sie 2007 - 22:10) nie nawiazywałem w temacie, że komponent ma być podobny

 

Może nie w temacie, ale w swoim drugim poście napisałeś:

 

coś jak ten komponent co podałem, porównaj go z tymi standardowymi.

 

Lekki "nie na temat" o braku linku do tego komponentu uważam za zamknięty, następnym razem daj link żebyśmy mieli pogląd na sprawe (to się tyczy też innych użytkowników, którzy albo nie dają linków, albo otrzymywanych błędów itp., bo to się zdarza często :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...