Skocz do zawartości

COs dla linuksiarzy


Toster

Polecane posty

W grze Blood Rayne można było nawet wybrać, czy chcesz używać Direct3D, czy OpenGL :D Ale co tam. To nie jest coś dla Linuksiarzy, bo Linuksiarze chcą wszystko co darmowe :) - w większości. A to raczej darmowa gierka nie będzie. Za to Postal 2 jest wydany, nie jest darmowy i nie zamierzam go kupować. Mam starą płytkę z Play'a, no ale tam jest oczywiście wersja dla Win$ita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Nvm @ wto, 29 maj 2007 - 19:12) I nie ma w tym nic złego ;P Sam jade na Gimpie i Blenderze, a w sygnaturce mam UB OpenSourca ;P

Sam jestem Linuksiarzem i też jadę na Gimpie i Blenderze, a także Cinelerrę, Avidemux i resztę używam ;) Gierki też same darmowe.

Chyba każdy woli coś mieć za darmo niż płacić co nie? :D To nie jest domena jakiejś grupy ludzi.

Gdyby jednak były jakieś dobre gierki to i zapłacić można.

Każdy woli mieć coś za darmo niż płacić, ale większość ludzi nie przejmuje się tym, że za to nie płaci :] Np. za Windows'a, Photoshopa, 3ds Max'a i inne "profesjonalne" (komercyjne) programy, które "są im potrzebne". Dobre gierki można kupić, owszem, ale nie za wygórowaną cenę, takie 20 zł w droższych czasopismach (np. chyba Dobra Gra - tylko, że tam tylko dla Wina) wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem Linuksiarzem i też jadę na Gimpie i Blenderze, a także Cinelerrę, Avidemux i resztę używam ;) Gierki też same darmowe.

 

Wiem, widziałem Twoją stronę ;) O czymś takim jak Cinelerra i Avidemux nie słyszałem, ale nie omieszkam sprawdzić ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry Blizzarda działają pod MacOS :P... Więc chyba używają dostępnego na nim OGLa :P. Ja znam specyfikę W3 - ma tryb OGLa i DirectX więc raczej SC2 nie powinien się cofnąć w tym aspekcie ;)

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...