Skocz do zawartości

[Delphi] Komendy, polecenia


Vinsky

Polecane posty

Słucham panowie co ma Cep czego nie ma Delphi :>... Większość z was nie ma zielonego pojęcia. Poznaj i dopiero komentuj. A mi szkoda czasu na udowadnianie czegokolwiek. Wystarczy poczytać zagraniczne arty o językach przyszłości i conieco o nowinkach w nowym D2007. Menadżery pamięci generowany kod po prostu są lepsze albo równe z tym generowanym w C++ od dawien dawna.

Jeśli piszesz że C++ jest lepszy od Delphi, wiesz o C++ i Delphi tyle co osioł o kompromisach. C++ <> Delphi. Delphi nie jest gorsze.

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo twórca strony jest maniakiem Delphi biggrin.gif Wszyscy fani C++, łączcie się na mojej stronie ;P - www.cpp.9o.pl - tutaj C++ rządzi :]
Hmmm, tak BTW. to nie wiem dlaczego forum o Delphi jest wypozycjonowane na samej górze ;P przecież litera 'C' jest przed 'P', a nawet przed 'D' tongue.gif
Jest nawet forum, które co jakiś czas upiększam smile.gif Strona będzie rozwijana smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...