Skocz do zawartości

Visual C++ Czy się opłaca?


Davka

Polecane posty

Chciałbym przejść na środowisko Visual C++, dotąd programowałem w Dev-C++ aplikacje konsolowe, a Visual C++ mi się podoba do tworzenia aplikacji dla Windows i teraz moje pytanie czy warto?

A czy uważasz, że aplikacje konsolowe są dla DOS'a ??

Spróbuj sobie odpalić pod DOS'em program skompilowany w Dev C++ i zobaczysz efekt :D

 

Zarówno w Dev C++ jak i Visualu zrobisz to samo, tylko, że ten drugi ma troszkę ułatwień, jednak jest wersja wxDev, w której ustawiasz komponenty na formę tak samo jak w Delphi, czy C++ Builder'ze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C++ Builder bardzo dobry wybór, ale polecam Turbo C++ najnowszą dostępną darmową wersję. W nadchodzącej będzie sporawa część standardu C++0x i radzę przyzwyczajać się do nowego IDE.

 

Największy plus C++ Buildera to to że masz nieco lepsze klasy niż w innych kompilatorach i możesz używać klas/kodu/unitów z Delphi/Object Pascala ;)

 

C++Builder ma być teraz dość ważny i rozwijany jak należy (btw. Builder C++/CLI - niebawem powstanie jedyna alternatywa dla M$owego C++/CLI).

 

Boże pobłogosław Borland C++. O Przepraszam... CodeGear C++

 

 

 

 

 

 

 

...

i Delphi oczywiście :), pozdrawiam

soon Delphi will be only for veterans and finally we all will die at the end…

delphi.dathox.com - nowinki z świata Delphi/Pascala

only programmers and drug dealers call their customers "users"

 

Oto cisza przed burzą, Chwile się dłużą.Z gór schodzi dużo chmur ku podnóżom.Ptaki milaczą, drogi suche jak wiór się kurzą, Ptaki milczą a drogi się kurzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...