Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

HNB

Kompilator By HNB [Blog projektu FocusCore]

Recommended Posts

Stało się :P. Jako że mam już bloga to nie muszę tyle pisać na forum. Mam nadzieję, że mi wystarcza inwencji programistycznej by to zrobić, przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy ;) dzięki generatorom. Co tu dużo pisać - zapraszam na focuscore.dathox.com. W temacie tym, będę zamieszczać jakieś ważniejsze wydarzenia na blogu, czy info o betach, CRach, i stabilnych wersjach.

Nie traktujcie tego projektu z góry - to blog i dokumentacja o tym jak i w jaki sposób piszę kompilator, na którym będę zamieszczać swoje doświadczenia i wiedzę na ten temat (może komuś się przyda).

PS. miło by było jakbyście zaklikali w pewne miejsca na stronie by mnie podbudować finansowo ;D

Woooaaahhh :). Dostałem weny i przybył nowy post :).

Może to nie jest artykuł, ale zamieściłem w nim kilka ciekawych linków i informacji dla binarnych szperaczy :D. Może komuś kiedyś się przyda. A przynajmniej warto wiedzieć :)... mi. , że C++owcy mogą używać silnika na którym został napisany Crimsonland ;):P.

Dzięki :D. Właściwie miałem do Ciebie napisać w tej sprawie :)... Tylko trochę później ;).

Pewnie że "kiedyś" będę chciał... Tylko nie mam jeszcze pojęcia kiedy to "kiedyś" nastąpi ;).

Początkowo powstje język Skryptowy JIT który powinien śmigać też na Linuxie :) (będzie się kompilować pod FreePascalem - mam nadzieję że nie czeka mnie jakieś rozczarowanie odnośnie JIT 32, na Unixopodobnych systemach). Później zobaczymy... Jeszcze się upomnę o jakieś linki ;)

Właściwie jak ktoś zna ciekawe linki to chętnie poczytam :) już teraz. Chodzi głównie o Linuxa i ew. z ciekawości coś o IA 64 (chciałbym wygenerować analogiczną bazę danych do IA 32 DB).

Jeszcze nie chcę za daleko planować - w chwili obecnej robię focus na to o czym pisałem na blogu...

• Create New...