Skocz do zawartości

Wyciaganie wersji z EXE'ka


Toster

Polecane posty

Jask w temacie, poszukalem troche po sieci i znalazlem gotowca. Ale nie dziala poprawnie, pewnie trza jakies male g*** poprawic, tak wiec dopoisalem swoje kilka linijek aby wyciagnac sama wersje. Moze ktos poprawi i przywroci pelna funkcjonalnosc, a moze nie :) W kazdym badz razie podrzucam kod, moze sie komus przyda

 

uses Classes, Windows, SysUtils, Forms;
type
 TVersionInfoH]]BŃ[R[YŃ^Y[ćfóefW$ćf6ŚREt$CefW'4'VffW\"
9Q(ąŃQ(ąYonText,
   FInternalNameText,
   FLegalCopyrightText,
   Y[Y[X^Y[[[[[YU^XćUFWBe&GV7EfW'6FWBd6VG5FWBdYMŃ(ŃŃY%źĄdString : String) : String;
   function GetOSVersion : StriXXXX]J[s[YH[ĘN&W'G6ćR7G&ćr&VBd6ćUFWCŃąŃMŃąŃQ
   property FileVersion      : String read FFileVersionTexH[[[YH[XY[[[YUWC&W'GĆVv6&vB7G&ćr&VBdĆVv6&ĄŃQ(Ń1ąQMŃ1ąQademarksText;
   property OriginalFilename : String read FOY[[[[[YU^HX[YH[VBe&GV7DćUFWC&W'G&GV7EfW'67G&ćrAŃYQ(Ń
ŃMŃing read FCommentsText;
   property OSVersion        : StriXY][H^U[[VBdfW6VćCŚ67G'V7F\"EfW'6ćf7&VFRfĆTMŃ)(!]=I(M
)5Version, MinorVersion, Release, Build: integer;
begin
 //GeH^HH[[X][XB[^RŁvWDfĆUfW'6ćf6ŚR6\"fĆTćRćFbćBĄY%MąŃĄ((ź%ѹѥversion buffer
     SetLength(FVersBuffer, FVerInfoSize);

Ń][H[[X][[]XY[VW0vWDfĆUfW'6ćf6\"fĆTćRćFefW$ćMA
ĄĄY       (
9QtVersionInfo('CompanyName');
     FFileDescriptionT^H][[Ę    NŃ[Q[NĘN[UfW'6FWBŁvWEfW'6ćfb33fĆUfW'6b33%Ńą9QŃY%ź%Ńą9e');
     FLegalCopyrightText   := GetVersionInfo('Y[Y     NĘNY[Y[X^H]ćfb33ĆVvG&FV&2b33d&vćfĆVćUFWŃY%ź=ąą(ActNameText      := GetVersionInfo('ProductName');
 X[^H][[Ę     NXb33d6VG5FWBŁvWEfW'6ćfb33
Ń((źąŃĄą%ź       OS and Product Versions
     //You get the Fixed File Info H[   ][L][HXH[bVW'fVR6\"efW'4'VffW\"b33b3#b33FW\"ee4ą%     M(5YĄAYMą%        wFileVersionMS and $FFFF0000) shr 16;
     MinorVersioH
Ń[R[YŃ[U[T[     ŃN&VĆV6RŁee4fĆTćf'VbćGtfĆUfW'62ćBb33cdddcĄ( ąĄAYMą%   ąY1Ld $FFFF);

     fMyVesion := Format('%d.%d.%d.%dNÓXZ[Z[[[XKZ[JN]ĆVćwFefW'4'VffW\"VćCŚVćCŚgVć7FEfW'6ćfŃY%źĄąMŃMŃMŃ)(QString;
begin
 //Set the size of the temporary buffer
 Set[
[[^JN
L
M[YHH[B&ŚV7BF2FĆrfW'6ćfF FR66ŃĄźŃąŃ(źquot;not available" string for the property
 if VerQueU[YJ[YJK        NL[ŃĆTćfb3#łCDSBb3#b33fVĆE7G&ćrAŃĄQY%MŃĄ(Ią:= StrPas(PChar(sTemp))
 else
   Result := 'Version inX][  N
Y[[
      N]Z[XIłŚVćCŚgVć7FEfW'6ćfvWD5fW'67G&ćsŚ&VvźQĄąŃŃą=L(źonly a couple are really useful for our purposes.
 if (FVer[^H      
H[]Ń[R[YGtfĆT2`d5Tt&W7VBŁb33Vćść(Y=M}=LIą5L=L9;;
       VOS_NT            : Result := 'Windows NTNSM[H    NMX][b33łd5tDu33\"&W7VBŁb33ł3\"&Bvć(Y=M}=M}]%9=]LIąindows on MS-DOS';
       VOS_DOS_WINDOWS32 : Result :=   N[TQNÓS[BŁb33v3\"vćFw2Bb33łV6P&W7V]=L
]S';
     end
 else
   Result := 'OS Version inforX][]Z[XIN[

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jeszcze lepiej arta z tego zrobic lub do faq dac...

Piszę proste programy i stronki internetowe na zlecenie, zaliczenie...

Delphi, Pascal, C++, (X)HTML, CSS, trochę PHP, Javascript i MySQL

Kontakt: gg:1477872 e-mail: lewymati@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na arta nie za bardzo mam czas, na paste bin nie zagladam bo jakos nie zagladam. A tutaj mam przynajmniej wyszukiwarke i jak wiem ze cos tu wrzucilem to wiem gdzie szukac. pozatym moze ktos sie czyms takim zajmowal to moze od razu by uzupelnil info, nie wiem czy na pastebinie jest taka mozliwosc

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...