Skocz do zawartości

Abraham


Toster

Polecane posty

Dzien dobry,

Poznajcie abrahama (Abraham jest tu)

Oto pomysl na wolny czas, w wolnych chwilach bede uczyl abrahama roznych cudow

dorzuce tez do jego swiata rozne postacie. Jesli chcialby ktos pomoc nie ma problemu oto jak moze sie przyczynic do rozwoju Abrahama:

 

1. Zrobic nowa postac dla swiata abrahama Pic + krotkie info o niej, picka robi sie uzywajac generatora ze strony Generator, UWAGA: na koniec nie dawaj save tylko zrob screen shota i podeslij do mnie (nie dodawaj tla)

2. Zaproponowac slownie opis czego powinienem nauczyc Abrahama

3. Dopisac samemu jakas procke ktora czegos uczy Abrahama (api udostepnie jesli ktos bedzie chcial, pisac na maila po 20-stej :) )

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny tylko co on może robić? :)

Można by mu walnąć na ręke zegarek i jakby sie najechało myszką to by się pojawiła godzina.

Pogadać z nim możnaby, to by był gites :> np. "co ja miałem dzisiaj zrobić?" i on odpowiada że to i to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie iskar zapodal tematy, aby abraham umial podawac czas, i mogl byc przypominaczka. Na ty polega ten projekt. nic nie zaplanowalem chcialem mic ludzika ktory umie gadac i tyle. a w miare pomyslow wolnego czasu rozbudowywac jego mozliwosci i zobaczyc co z niego wyroslo ;)

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...