Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Yoninde

GravityGame

Recommended Posts

Cześć wszystkim.

Chciałbym pokazać wam moją pierwszą “większą” gre którą zrobiłem w Unity używając C#. Jako że w programowaniu nie jestem jeszcze mistrzem a raczej osobą więcej niż początkującą, nieco średnią, także mechanika gry nie jest na najwyższym poziomie, jest kila bugów, niedopracowań, ale ogólnie jest dumny. Grę robiłem samemu, grafikę, kod a także w PHP po stronie serwera( system kont, logowanie, rejestracja i inne ).

Także gra to prawie typowy rush game. Mapka wraz z przeszkodami leci w lewo, a ty musisz po prostu przeżyć. Poruszasz się w prawo, lewo jak w każdej grze. Różnica między np. Geometry Dash, czy innym rushem jest taka, że w góre i w dół poruszasz się za pomocą zmiany grawitacji. Twoja postać leci albo w góre, albo w dół. Możesz zebrać gwiazdki, żeby dostać więcej monet na koniec. Za monety możesz sobie (jak narazie) kupić nowy wygląd. W przyszłości będą może jakieś power-boosty do kupienia jednorazowe albo coś takiego. Musisz omijać także kolce, ponieważ kolizja z nimi = smierć.

Jest to gra na głównie na androida, chociaż na moim telefonie nie chodzi najlepiej. Na kompie wszystko spoko, da się grać, ale jest taka jakś dziwna toporność w poruszaniu i nie mogę tego zniwelować.

 

92d49-1.png?w=480&h=360

 

8a959-2.png?w=480&h=360

 

 

f151d-3.png?w=480&h=360

 

Chciałbym, żebyście mi lekko pomogli. Gdybyście mogli zagrać w tą gre( wrzuce na jakiś zipshare za chwilę ) i dać mi jakieś porady, co zmienić, co dodać, co wyrzucić i ogólnie czy gra jest spoko, czy gdyby pojawiła się na androidy czy iosy to byście grali.

Zapraszam do pobierania i oceniania –

https://gravitygameblog.wordpress.com/pobieralnia/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypowiem się z perspektywy gracza. Gierka bardzo przyjemna, nawet wciąga. Pograłem krótką chwilę, bo nie mam zbyt dużo czasu, ale potencjał w niej spory. Od strony technicznej się nie wypowiem, bo brak mi doświadczenia. Chętnie pograłbym na androidzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gra jest na androidzie juz zrobiona( w tym samym stopniu co na PC ), ale sterowanie jest za trudne nawet dla mnie( przegrałem kilkanaście godzin na pewno w tą grę :D ). Ale dzięki wielkie za dobre słowa, jakbyś mógł, to możesz powiedzieć chciałbyś dodać, może coś zmienić, albo wywalić, bardzo by mi to pomogło. Jak ulepsze sterowanie na androida, to wrzuce na pewno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...