Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
liwko

Zlecę napisanie programu

Polecane posty

Witam,zajmuję się handlem autami i bardzo często zdarza mi się pisać sms-y w sprawię zamiany, w związku, że jest to bardzo czasochłonne zwracam się do Państwa z prośbą o wycenę kosztów napisania takiego programu oraz ustalenia czy jest to w ogóle wykonalne, a chodzi o to, aby taki program z jak najmniejszą moją ingerencją - sam otwierał sobie po kolei strony wszystkich aut powiedzmy od 1zł do 4000zł i kopiował numery telefonów wraz z numerem aukcji z której wziął telefon do notatnika.

Szczegóły do ustalenia, wiem, że nie da się zrobić cudów dlatego wszystko jest do dogadania, pozdrawiam.

Sprawdź sobie tutaj : http://www.platformaintegracyjna.pl/integracja-z-allegro/ na pewno ci pomogą ogarnąć ten temat oni zajmują się tematem synchronizacji z allegro wiec na spokojnie możesz się do nich odezwać i zrobią ci taką aplikacje co ci połączy wszystko w jedno i będziesz mógł nawet na allegro wystawiać sobie wszystko automatycznie.

Taki bot to 1-2h roboty chyba że są jakieś "ukryte" funkcjonalności które wyjdą w trakcie ;) Za 100zł już możesz liczyć na takie proste rozwiązanie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować