Skocz do zawartości

[c++] problem z programem


maf2

Polecane posty

Witam
Jak napisać program ktory otwiera plik i liczy w nim, oddzielone
odstepami slowa ?. Chodzi mi o jakieś wskazówki albo cały kod.

Mam nadzieję, że tym razem nie złamałem [b]rzednego regulaminu.
A co do programu to miałem taki pomysł rzeby odczytywać znak po znaku i gdy napotka spacje to zliczyć. Ale nie bardzo wiem jakiej funkcji użyć. Próbowałem z getline ale ono odczytuje całą linie od razu. Proszę o jakąś wskazówke a nie komentarze, że trzeba poszukać w kursach itp. Najłatwiej to się wymądrzać smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Czytałem twoje posty w rzadnym nic konkretnego nie na pisałeś tylko na karzdym się wymądrzasz. [/quote]

Hmm czy ja zle widze biggrin.gif
'Wymadrzam' sie w 'karzdym' poscie, bo 'rzaden' topic, w ktorych sie wypowiadam nie jest wart umieszczenia go na forum wink.gif

Down With The Sickness :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poczytać o plikach tekstowych biggrin.gif
W sieci tyle tego jest…najlepiej będzie jak sam poszukasz, wierz mi tak będzie lepiej dla ciebie. I nie pisze tego by cię zdołować tongue.gif
A i tak na marginesie jak chcesz by ludzie poważnie traktowali twoje posty to najpierw postaraj wyczerpać wszystkie swoje możliwości (włączając w to umiejętności wyszukiwania informacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawie bez komentarza wypowiedzi Firena i Greensanda :?

Co do pytania, to ja zrobiłbym to mniej wieciej tak :

Przechodzimy pętlą przez wszystkie znaki, jeśli natrafimy na spacje to ustawiamy zmieną typu bool
niech to będzie Pascalbool dodaj;&vśŹw,'ji'!vigj~)ŹjH)ł'ŚĄŁś'śhł6ŚĘ)h*
+k;ŹŹ"jljó'(Źq%Ń
dzięki temu kolejne litery wyrazu nie zostaną zliczone jako samodzielny wyraz.
:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde przesadzasz, jesteś lamer i tyle. Niebluzgaj na ludzi o których nic [b]niewiesz i nie mów że są głupi. Chciałbyś żeby ci wszyscy wszystko na tacy podawali? Może cię w twoim mne maniu ostro potraktowali, ale jest wiele innych forów o tematyce informatycznej i na każdym znich bys miał to samo. Problem prosty, w każdym kursie to jest. Bez urazy ale wyluzuj bo z taką postawą daleko nie dojdziesz.

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...