Skocz do zawartości

[delphi]


kammm

Polecane posty

Dowiedz sie jak budowane są gry mmo, bo zmarnujesz kolejne miesiące na tę gre.

 

 

 

a na koniec - wszelkie rozmowy, oceny, spekulacje itp na temat mojej gry są zbędne ponieważ nikt tu z obecnych nie widzial jej ... a mówiąc ogólnikowo na temat gry itp jest poprostu bezesensowne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anie lepiej Kammm znalezć początkującego (niekoniecznie) ,który zrobił by to za darmoha ??Ja bym mógł to zrobić ,ale mam tyle projectów do skończenia ,ze wm niej niż 2 miechy wszystkiego nie skoncze ...PHP nie jest trudne ,sam nauczyłem sie go w kilka dni i napisałem prosty skrypt do rejestracji z potwierdzeniem email ..Wystarczy ze sobie kupisz ksiazke o PHP i czytasz ,potem już łatwo ...

Aktualnie piszę 32 bitowy system operacyjny.

ASE2.0 100% ,DME (Dynamic Motion Engine) v2.0 10% ,32 bit PumaOS - 40%

Stick's Adventure 3 - 0%

Komp nr.1 AMD Duron 1,3 Ghz ,256 MB Ram DDR PC133 (na eBoostr mam jeszcze 1 GB) ,Nvidia GeForce FX 5500 256MB DDR

Komp nr.2 (laptop) AMD Athlon XP 2,0 Ghz , 192 MB Ram DDR PC2700 (na eBoostr mam jeszcze 3 GB) , Via S3 Unichrome IGP

Przykład programu w ASE2.0:

<?arg #CreateProcs; $i:?;

#For('$i,10,1,@Lab');@Lab;

#Sleep(100);

#Message("Ten komputer ulegnie autodestrukcji za $i sekund");

#Retf;

#Message('Dead'); arg?>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexarz hmm masz racje tylko malo osób znam, które zrobiłyby coś za free ten kto coś umie to się ceni :P i nie dziwie się im, że chcą kasę nawet te 50 zł za taki skrypt

narazie zostawię tak jak mam a potem pomyśle o kupnie takiego skryptu.... a co do php jakoś mnie nie ciągnie żeby się tego uczyć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na koniec - wszelkie rozmowy, oceny, spekulacje itp na temat mojej gry są zbędne ponieważ nikt tu z obecnych nie widzial jej ... a mówiąc ogólnikowo na temat gry itp jest poprostu bezesensowne

 

Jak na razie widzimy że stosujesz metodę "armata na wróbla" :P

Jak chcesz odpowiednich rozwiązań to musimy wiedzieć co piszesz...

Obrazek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...