Skocz do zawartości

Wielkie LOL czyli dlaczego myślenie jest trudne


Kezard

Polecane posty

Dzisiaj po południu podekstycotwany udałem odebrać mój nowy komputer do sklepu. Podczas odbioru dowiedziałem sie że musze sobie przełożyć dvd jak bede montował dysk bo tasma nie starczy. Mysle ok no mam Dysk ze złączem ATA a jest tylko jedna taśma IDE więc jakoś sobie musze poradzić. Po powrocie do domu zabrałem się do montażu. No i co się okazuje ? Niektórzy ludze (projektanci obudowy) to kompletni kretyni i debile. Jak można zrobić obudowe w której na 5 miejsc 5,25' tylko jedno jest takie w którym płyta głowna nie uniemozliwa wczepienia czegokolwiek. Do tego wyłamany bolec na przednim panelu z USB. I jak tu się nie wk***ć jak sie ma kompa od 5 lat na którym odpalenie przeglądarki to sukces i ciesząc sie że w końcu koszmar mija dostac takiego zonka :angry:

 

A tu takie dwa zdjęcia dlaczego nie warto kupować obudowy I-BOX która jutro wyląduje na głowie serwisanta który mi ją sprzedał :

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Uwaga : Post pisany pod wpływem drastycznych emocji.

:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, mi się ostatnio stacjonarny odtwarzacz DVD Thomson zaczynał zacinać (może się przegrzewał bo stał na telewizorze)...

No to postawiłem go w pionie opartego koło telewizora i jeszcze się nie zaciął :D

Ja tam w sklepie komputerowym mam znajomości to nie ma problemu :D - zawsze najwyższa jakość usług ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie im bardziej na coś czekasz im bardziej czegoś potrzebujesz to jak to dostanie tym bardziej okazuje to sie popsute lub po prostu h**owe

taka jest smutna prawda, wiem jak to może wkurzyć taka "przygoda"

ale cóż jak to mawiają "nic tylko pech" no i trochę ludzkiej głupoty ;)

co do słabych kompów-drazek ja dopiero od niedawna mam 1.8GHZ i 256 ddr ramu wcześniej to 450mhz i 64 ram znam ten ból i to bardzo dobrze-zagrać sie w nic nie da a do tego odpalisz 2 wordy i kicha :/ lagi takie ze sie nic nie da robić

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W słąbych kompach jest jeden plus. Sa idealne do sprawdzania szybkosci własnych rozwiązań programowych itp Jak coś się "wykodzi" i to szybko smiga na złomie to na nowce jest nie do pobicia...Ale to jest tylko ten jeden plus:)

pozdrawiam oksal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wymieniłem obudowe i jest ok. A mam taką konfiguracje :

 

1. Intel Pentium D 2.8Ghz 2x2048kb FBS 800mhz (915)

2. ASUS P5-VM, DualDDR2, SATA2, GBLAN, FW, PCIx16, HDAudio 5.1

3. GoodRam 1024 DDR2 667mhz

4. HDD Samsung 200GB

 

W sumie troche lepsze niż moj wczesniejszy komp który miałem chyba z 5 lat :)

:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...