Skocz do zawartości

[c++] cout opcje wyswietlania tablicy


karolski

Polecane posty

Witam,
Mam tablice typu int: 2-kolumny 33-wiersze, w pierwszej kolumnie zapisuje kod ASCI znakow od 1-9 i od a-z a w drugiej liczbe wystepowania znaku w pliku i teram chcialbym sie dowiedziec jak wyswielic z tablicy typu int nie kody tych znakow tylko wlasciwe znaki za pomoca cout oraz w w trybie graficznym, trzeba ustawic jakies parametry czy cos?
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] wiesz tak w 10 sec moge ci napisac co mi sie wydaje:
chyba tak powinno byc
outtext(char(znaki[rr][0])); [/quote]

No to widze, że za mało miałeś czasu bo bzdury mu podałeś (;

Winno być:

[code=C++] void cosiek(const char *arg)
{
cout << arg << eBBHH NINYZĘ]X 6\"fwCfś [/code]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskar, ale napisales funkcje ktora wyswietla to przy pomocy cout a w trybie graficznym przy pomocy bibloteki winbgi, chcialem wyswietlic wartosc z talicy int ktora jest kodem asci danej listery przy pomocy jakies funkcji toutext() jeszcze zastanawia mnie to ze jak w trybie graficznym uzywam tego ze jakims przykladowym tekstem to powtarza to tylko 1 raz a petla powinna sie wykonac 35 razy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Iskar, ale napisales funkcje ktora wyswietla to przy pomocy cout a w trybie graficznym przy pomocy bibloteki winbgi, chcialem wyswietlic wartosc z talicy int ktora jest kodem asci danej listery przy pomocy jakies funkcji toutext() jeszcze zastanawia mnie to ze jak w trybie graficznym uzywam tego ze jakims przykladowym tekstem to powtarza to tylko 1 raz a petla powinna sie wykonac 35 razy [/quote]

Wiem, chciałem tylko pokazać właściwy sposób konwersji (bo miałeś właśnie przez nią te błędy co widać w komunikatach kompilera..) tylko się przejechałem i dałem konwersje z char na char* a nie z int na char*. A oto:

[code=C++] void cosiek(const char *arg)
{
cout << arg << eBB[HININYZĘZ[] Cś6\"fwCfś [/code]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] rozumiem, ale dalej nie wiem jak zastosowac ta konwersje przy funkcji outtext() [/quote]

Tym samym dałeś nam niepowtarzalny dowód, że nie masz podstaw. Do kursu przystąp albo zbierz kase i kup nowe wydanie Symfonii C++ - ta książka miecie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...