Skocz do zawartości

domin

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O domin

 • Ranga
  Nowy na forum
 1. domin

  Pisanie gry.

  Niesamowite jak w krótkim czasie rozwinęli ten projekt, rozbudowana fizyka, modele 3D i efekty specjalne. Filmik bardzo fajnie przedstawia rozwój gry. Jak dla mnie bomba .
 2. Oprócz tego, co zaproponowali poprzedni użytkownicy, polecam zapoznać się z operatorami logicznymi (OR - ||, AND - && i NOT - !). Na Twoim miejscu zapoznałbym się też z regulaminem forum .
 3. domin

  [Projekt] Kursy Walut NBP

  Dzięki . Z tego założenia wychodzę. W sumie jest to mój drugi projekt programistyczny, ale pierwszy w C#. Na tym poprzednim się trochę przejechałem i nauczyłem się, że lepiej zacząć od mniejszych projektów.
 4. domin

  [Projekt] Kursy Walut NBP

  Cześć wszystkim. Chciałbym pochwalić się moim pierwszym projektem napisanym w języku C#. Program nazywa się Kursy Walut NBP, wiem, wiem, nie jest to program, który może się przydać wielu użytkownikom, ale pisząc go wiele się nauczyłem, co było głównym celem projektu. Korzystałem tutaj z takich narzędzi, jak: Visual Studio 2013, git oraz GitHub. Jeśli chodzi o silnik graficzny i API, to wybrałem Windows Presentation Foundation (WPF). Gdyby ktoś chciał skrytykować kod, który napisałem, to nawet zachęcam, ale żeby to nie było coś typu "Tak się nie pisze.", lecz coś, co przedstawiłoby mi błędy, które popełniłem, coś co nauczyłoby mnie dobrych praktyk programistycznych. Także, jeśli ktoś ma ochotę, to zapraszam do mojego projektu: https://github.com/D...leases/tag/v2.0
×