Jump to content

TSr

Super użytkownicy
 • Posts

  469
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by TSr

 1. News na unit1.pl do każdego artykułu nie jest potrzebny. Jeśli ktoś jest zainteresowany nowymi artykułami to na pewno nie będzie dla niego problemem podjęcie wysiłku spojrzenia na "tabelkę" powyżej. Newsy o nowych artykułach można dodawać w konkurencyjnych serwisach ;)

 2. Chciałbym zaproponować małą zmianę w regulaminie. Uważam, że przedrostki wpisywanie za każdym razem w temacie są zbędne. Jakiego języka programowania dany temat dotyczy od razu wiadomo po tym, w którym dziale został on umieszczony. Temat musi być treściwy, a przedrostek nic nie wnosi, a często jest problematyczny. Załóżmy, że piszę program w Lazarusie i mam jakieś zapytanie związane z fragmentem programu, to co mam wpisać jako przedrostek? Pascal? Object Pascal? Lazarus?

   

  Dobrą rzeczą było by wprowadzenie mechanizmu tagów, które są stosowane na niektórych forach (np. forum.ubuntu.pl) - znacznie usprawnia to proces wyszukiwania informacji. Domyślam się, że właśnie po to były wymyślone przedrostki.

 3. Projekt poprowadzony przez społeczność Unit'u na pewno zwiększyłby popularność vortalu. Może zróbmy coś wspólnie? Można spróbować z czymś małoambitnym żeby udało sie doprowadzić do końca.

   

  Konkretny pomysł: remake gry UGH! :D

   

  Jeśli uznacie to za sensowne i conajmniej kilka osób zechce wziąć udział we wspólnym projekcie to a się na to piszę. Może ktoś ma lepszy pomysł na coś prostego?

 4. Bądź mądry, pisz wiersze i wymyśl projekt, który spodoba się wszystkim... :D

   

  Pewne wyspecjalizowanie się jest potrzebne, ale sam nie wiem jakie. Serwis czysto o pisaniu gier już jest więc nic wg mnie z tego nie będzie.

   

  Jakby znalazł się jakiś lider, który prowadziłby ciekawy projekt to by było dobre. Jakiś motywacyjny automatyczny system zadań. Każdy mógł by sobie jakieś zadanie "wziąć" i próbować rozwiązać..., ale co tu gdybać. Róbmy swoje.

 5. CYTAT(Nakiel)Witam na forum dawnego \"Ambitniaka\" :D

  Witaj :D - tak poza tematem to ciagle mysle co dalej z Ambition ;) i nawet mam taki pomysł żeby wskrzesić to co było, ale właśnie pod Lazarusem - jak na razie idzie ciężko 8)

  Jeszcze napisze wiecej w stosownym dziale i może kogoś to zainteresuje.

   

  Co do Lazarusa ... na początku przydałyby się podstawowe informacje jego temat. Co to jest, do czego służy oraz ewentualnie prosty, przykładowy programik.

  To jest do zrobienia.

 6. Dział to napewno bardzo fajna sprawa :twisted: tylko jak na razie nie wiem co konkretnie miałbym do napisania ;)

  Możnaby przetłumaczyć jakieś fragmenty ze strony lazarusa, albo rozpocząć jakiś projekt... Jeszcze ekspertem w temacie nie jestem ;)

   

  Jeśli ktoś podsunie dobre pomysły to mogę coś zrobić w sprawie :D

×
×
 • Create New...