Skocz do zawartości

Nowe forum dyskusyjne


Nakiel
 Share

Polecane posty

Zgodnie z prośbą wprowadziłem nową funkcję pozwalającą na zablokowanie możliwości edycji artykułu przez innych użytkowników niż autor. Stanowi ona zabezpieczenie przed niechcianymi modyfikacjami. Blokadę można ustawić w formularzu dodawania nowego artykułu oraz podczas edycji (tylko autor oraz administratorzy).

 

Domyślnie blokada jest wyłączona.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Rzetelnej firmy. Kto jak kto, ale programista powinien ufać Google jak chrześcijanin Bogu.

Ech. Niby czemu ? Nie mam nic do G, używam wielu rzeczy, ale bez przesady. Może modlić się mam jeszce do nich ? Fanatycy to są Apple'a ;-)

 

A co do tych ich usług z podpięciem domeny, to jest rozwiązanie dla osób, którym nie zależy (/nie mają czasu/ochoty/umiejętność) żeby zrobić to na swoim hostingu. Tam oddajesz rekord MX doment w ich ręce i nie zrobisz nic poza tym, na co pozwalają ich opcje.

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...