Skocz do zawartości

Nowe forum dyskusyjne


Nakiel
 Share

Polecane posty

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ogólnie chyba jest wszystko w porządku prócz tych wspomnianych ikonek. Ten kolor na początku jakoś dziwnie mnie rozprasza i ciężko wszystko ogarnąć ale idzie przywyknąć.

 

I może jestem ślepy ale chyba nie ma opcji usuwania swoich postów...

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak nowych postów w dziale - Obrazek

 

Nowe posty w dziale- Obrazek

 

Brak nowych postów w temacie - Obrazek

 

Nowe posty w temacie- Obrazek

 

 

Moim zdaniem ikonki są dość widoczne.

 

 

Jeśli zaś chcesz zobaczyć dokładnie co nowego pojawiło się na forum to klikasz w link "Zobacz nowe posty". Wspominałem już o tym kilkakrotnie.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeniesieniu forum wszystkie tematy ustawiły się jako nieprzeczytane.

 

Na dole forum masz "Oznacz wszystkie posty jako przeczytane". Wystarczy kliknąć i problem z głowy.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

hmm... mam troche dziwny błąd, "Moj asystent" nie działa dobrze na stronie głównej, a dokładnie to chodzi o zakładki "Nowe posty", "szukaj"... jak wchodze na to, to zamyka mi to okienko i nic sie nie dzieje. A jak wejde juz w jakiś dział na forum, to wszystko juz jest ok.

 

A tak apropo jeszcze tego asystenta "10 największych gaduł w ogóle" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Zaaktualizowałem skrypt forum, jednak pełna funkcjonalność nie jest jeszcze dostępna. Cierpliwości :)

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sazian, jeszcze nie wszystko działa m.in. formatowanie kodu trzeba poprawić...

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...