Skocz do zawartości

Nowe forum dyskusyjne


Nakiel
 Share

Polecane posty

Dzisiaj uruchomiliśmy nowe forum dyskusyjne. Mam nadzieję, że przypadnie wszystkim do gustu zarówno pod względem graficznym jak i dzięki znacznie większych możliwością w porównaniu do poprzednika.

 

Proszę o opinie oraz zgłoszanie ewentulanych błędów. :)

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jason w ten sposób to mogłeś równie dobrze powiedzieć, że poprzednie forum było podobne do tysiąca innych tylko przez to, że było to phpbb <_ nie chodzi o wygl przecie src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_wink.png" alt=";)">

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardziej funkcjonalnie, czyli lepiej.

 

Jedyny problem to ikonka postów przeczytanych przy działach. Moglibyście ją trochę zmienić, bo ledwo da się odróżnić ikonę przeczytaną od nieprzeczytanej?

 

A, i zniknęły punkty "Pomógł"... Szkoda, nazbierałem sobie trochę, hehe.

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie byłem na forum KS-Ekspert (do dzisiaj ;) ) i nie sugerowałem się nim.

 

IPB jest moim zdaniem najlepszym obok VBulletin dostępnym skryptem dla for dyskusyjnych. Często jest wybierany przez duże polskie i światowego portale m.in. idg.pl, gery.pl, pclab.pl, php.pl, emule-project.net itd. itd.... :)

 

CYTATJedyny problem to ikonka postów przeczytanych przy działach. Moglibyście ją trochę zmienić, bo ledwo da się odróżnić ikonę przeczytaną od nieprzeczytanej?

 

Ikonkę się poprawi, a na razie korzystaj z linku "Zobacz nowe posty".

 

A, i zniknęły punkty "Pomógł"... Szkoda, nazbierałem sobie trochę, hehe.

 

Niestety, ale funkcja raczej nie powróci na forum.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co zauważyłem:D wiecie gdzie jest ikonka strony w mozilli(chodzi mi o lewą część karty

otóż tam jest stare logo(patrz niebieskie 101)

a forum teraz ma czerwone!!!! HAHAxD

a tak już na serio to wszystko bardziej cymes oprócz tych różowych ikonek

proponuje zmianę na stare bo były bardziej "oczojebne" :D

"Może wam pomoge, może nie, może pierdolcie w dupę się"-prof. Jarząbek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie :)

Kiedyś była taka funkcja że przy starych postach był taki obrazek Obrazek

A przy nowych w innym kolorze co było pomocne przy przeglądaniu postów, niestety teraz tej funkcji ort!, istnieje szansa że ta opcja pojawi się w nowej wersji forum??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz jest taki obrazek przy nowych

 

Obrazek

 

a przy starych go nie ma.

 

Nie łatwiej kliknąć w link "Zobacz nowe posty" ? No, chyba, że wolisz wpatrywać się w ikonki.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takiej opcji teraz nie ma. Rozejrzę sie czy można to jakoś wprowadzić.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTATBrakuje mi opcji podczas logowania, zeby zapamietal i sie logowal automatycznie.

 

Klikasz na link "Zaloguj"

 

http://forum.unit1.pl/login.html

 

i zaznaczasz

 

"Zapamiętaj mnie"

 

CYTATI jeszcze na stronie głównej w "Ostatnio na forum" przy tamacie nie pisze ile jest postów.

 

Ilość postów na spisie wkrótce powróci.

 

CYTATPojawiły się grupy. Można jakoś sprawdzić kto należy do konkretnej grupy?

 

Link "Użytkownicy" pod nagłówkiem

 

Dlaczego nie jestem super userem? xD (oczywiście żartuję)

 

Brakuje Ci kilka postów. Jak znajdziesz kto jest w jakiej grupie to będziesz wiedział ile.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj matrx123321 :)

 

Nikomu grafika nie przypadła do gustu, zobaczymy co da się zrobić...

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...