Skocz do zawartości

Nowe forum dyskusyjne


Nakiel
 Share

Polecane posty

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Świetny pomysł! Dałoby radę zrobić tak, że mejle byłby przekierowywane z o2.pl na konto e-mailowe unitu? A co do blogów - można zawsze postawić WordPressa czy coś. W każdym razie pomysł trafiony zarówno dla nas, użytkowników, jak i całego vortalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też popieram ten pomysł. :) Najlepiej byłoby tak, jak Dolphin napisał: subdomena + FTP + e-mail. :)

Ale chciałbym, żeby to nie było dostępne dla każdego usera, tylko dla tych, którzy mają już kilka postów (np. 50>). Wtedy unikniemy przekształcania serwera Unitu na darmowych hosting. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym proponował raczej takie rozwiązanie jak jest na stronie elektroda.pl

jeśli chcesz założyć stone związaną z tematyką vortalu dostajesz serwer za darmo

jeśli zamieścisz stronę nie związaną z programowaniem(w naszym przypadku) tracisz serwer

 

a co do mail'a to myślę że tu jednak bardziej sprawdzi się rozwiązanie z ilością postów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym proponował raczej takie rozwiązanie jak jest na stronie elektroda.pl

jeśli chcesz założyć stone związaną z tematyką vortalu dostajesz serwer za darmo

jeśli zamieścisz stronę nie związaną z programowaniem(w naszym przypadku) tracisz serwer

 

a co do mail'a to myślę że tu jednak bardziej sprawdzi się rozwiązanie z ilością postów

Czemu :D

Niech Nakiel czyta nasze maile i zdecyduje, czy są związane z tematyką portalu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest nastepująca. Każdy niezależnie od ilości postów otrzyma możliwość założenia strony w domenie Unit1.pl. Będzie jednak musiał spełnić kilka warunków:

 

- strona tematycznie musi być związana z programowaniem

- w ciągu tygodnia od utworzenia konta musi powstać strona, choćby bardzo prosta.

- właściciel konta ponosi odpowiedzialność za zamieszczone na nim materiały.

- wymagane zamieszczenie bannera Unit1.pl ze strony http://www.unit1.pl/bannery z wyjątkiem anipixela :)

- w stopce musi znaleźć się tekst "Serwer udostępnia Unit1.pl - Pasja programowania"

 

Otrzyma zaś konto na serwerze:

 

- pojemność 50 MB

- adres w domenie twojanazwa.unit1.pl

- jedna baza MySQL4

 

Zamiast kont e-mail początkowo będą aliasy tzn. poczta wysyłana na twojanazwa@unit1.pl będzie przekierowana na inny adres.

 

Parametry mogę zmienić zależnie od zapotrzebowania. Wystarczy napisać, a zobaczę co da się zrobić.

 

Konta nie będą zakładane automatycznie. Proszę pisać na PW lub mg[m@lpa]unit1.pl

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, ok, to jesli mogę dorzucić swoje 3-4 grosze :D

Otóż, czy zamiast takiego banera, mógłbym na górze strony mieć taki pasek jak ma strona unitu, a pod nim po prostu jakiś tekst, że jest to strona użytkownika? I jak się kliknie w to logo na górze to przekieruje na główną stronę unit1? I czy można zrobić podobne kolorki? Tak pytam aby strona wpasowała się w serwis :D No i na dole byłby ten tekst, kto udostępnia serwer.

A druga propozycja, to jak np. już będzie 5 osób miało własne strony to aby np. co 2 tygodnie jeśli coś sie dzieje, to na stronie głównej pokazywał by się news "Co nowego u użytkowników.." z krótkimi notkami i linkami "Więcej" co by na stronę przekierowały. Więcej by o stronach byłoby wiadomo no i więcej newsów by było, bo wybaczcie, ale ostatni jest z połowy września, a tak to by się zawsze coś działo :D

 

A jako wymóg dać aby strona była aktualizowana choć raz na 2 miesiące, bo nie chcemy cmentarza mieć przecież :D

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja na przykład mam własną stronę i bardziej wolę reklamy unit1 niż cba (co kolowiek to znaczy:D)

I mógłbyś coś więcej o tym Hermesie powiedzieć :D ja nap. w wolbym czasie pisze design doc-a do własnej gry, któe keidyś powstanie i będzie oryginalna bo rpg-a:P i mam już 20 stron:D i coś w Delphi:D Ale to tak schodząc z tematu:D

A regulamin co do stron powinien być bardziej napisany dokładnie, a nie 5 punktów, pewnie można by dużo zerżnąć z innych serwisów, np. aby nie było linków do piratów itp. co jeśli chodzi o reklamy (choć wątpię aby ktokolowiek jakiekolwiek miał no ale trzeba wszystko przewidzieć :D)

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam probolema !!

Odkad pojawila sie nowa skora przy wchodzeniu na forum musze za kazdym razem sie logowac. Nie zapamietuje moich ustawien :(

Mam cookies na allow, uzywam SeaMonkey 1.1.4, Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.6) Gecko/20070802 SeaMonkey/1.1.4

 

Moze ktos mi powiedziec co mam gdzie wyklikac albo dopisac ?

Always Dark<br />u1_tt_logo.png banner-1.pngexFabula-banner.pngson_banner_ubersmall.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie występuje ten problem w żadnej przeglądarce - Opera, Firefox, Internet Explorer 6, SeaMonkey.

 

Spróbuj wyczyścić cache, cookies i następnie zalogować się na forum.

 

--------------

 

Wracając do tematu hostingu...

 

Zgłosiła się tylko jedna osoba, czyżby brak chętnych, kto następny?? :)

 

W tej chwili z hostingu mogą skorzystać tylko stali bywalce forum. Publicznie będzie udostępniony po przygotowaniu regulaminu chroniącego przed nadużyciami, czyli w ciągu najbliższych kilku dni.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja lekko inaczej ale w klimacie tematu. Otóż swego czasu (dość świeży) pisałem projekcik na zlecenie gry Saper w Delphi . Projekcik była zadany przez Kogoś tam z Jakieś tam uczelni krakowskiej. Mogę gdzieś wrzucić kod. ale nie na zasadzie hostingu. No i bez opisu czy tez czegoś w rodzaju artu. Cała mechanika gry zapisana jest w jednej klasie. Brakuje tylko komunikatu Wygrałeś, Jesteś świetny, Koniec gry..itp czy tam w ten deseń. Tylko nie za bardzo wiem czy warto...

pozdrawiam oksal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do kodów źródłowych na Unit1.pl :)

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...