Skocz do zawartości

Nowe forum dyskusyjne


Nakiel
 Share

Polecane posty

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

CYTAT to dziwne krzaki się wyświetlają. Wygląda to tak, jakby kod był kodowany...

 

To chyba ostatni błąd. Znam go i sam się zastanawiam po co wprowadzili kodowanie dłuższych tekstów.

 

moim zdaniem tez, poprzedni theme byl FF razy lepszy :>

 

Zmiana skina była konieczna ze względu na zbyt duże różnica pomiędzy wersjami IPB. Można obecny styl przerobić aby wyglądał jak poprzedni, ale wymaga to trochę czasu. Narazie będzie jak jest.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest po co zmieniać co się czepiacie jest jak jest zajmicie się treścią merytoryczną a nie wizualną :) byście dostali czarno-białe forum pełne tematów i ciekawych rzeczy to nawet by nikt nie krzyczał, że jest źle ;p

 

BTW: mi się podoba ten styl.

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkow w swoim czasie :) Synchronizacja kont ze strony i forum wymaga połączenia baz danych, ale na pewno niedługo konta ze strony będą także działać na forum.

Jakiego połączenia :D ??

Wystarczy zmienić, aby konta ze strony korzystały z bazy danych forum :D

A drugą bazę można wypierdzielić :D

Żadne łączenie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby mające pomysły na rozwój wortalu Unit1.pl, chcące go rozwijać lub po prostu doradzić proszę o kontakt: mg [m@lpa] unit1.pl .

 

Nie interesują mnie kolorki, ikonki, gadżety i inne niewiele znaczące pomysły. Może w końcu pomyślimy o zawartości...

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby mające pomysły na rozwój wortalu Unit1.pl, chcące go rozwijać lub po prostu doradzić proszę o kontakt: mg [m@lpa] unit1.pl .

Sorry, że napisałem o tym tutaj, ale chciałem, żeby wszyscy dowiedzieli się o moim pomyśle i powiedzieli, co myślą na ten temat. :)

 

Otóż można by poszukać jakiegoś sponsora i organizować konkursy programistyczne, w których nagrodą byłyby upominki (np. klawiatura, mysz, itd.). To z pewnością przyciągnęłoby większą ilość userów oraz zwiększyłoby ruch na forum. Poza tym, odkąd jestem tu na forum nie brałem udziału w żadnym konkursie i chciałbym spróbować! :)

 

Dajcie znać, co o tym sądzicie. Wiem, że pomysł trudny do realizacji, ale chyba warto spróbować, nie? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że na razie to pomysł nie jest dobry, sponsor przecież chce się zareklamować to pierwszo trzeba zwiększyć zawartość strony, aby więcej było ludzi odwiedzających. Można by zrobić jakiś wspólny projekt, co można by walnąć logo unit1. Taka reklama.

 

Chyba ignorujemy prośbę Dolphin-a :P

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pisać na forum, nie ma problemu. Tylko niech będzie sensownie, bo dotychczas z tym różnie bywało.

 

Sponsor pewnie by się znalazł, ale nie w konkursie z 1-5 uczestnikami.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Force @ pon, 01 paź 2007 - 06:53)

[...]Można by zrobić jakiś wspólny projekt, co można by walnąć logo unit1. Taka reklama.

 

Dobre! :) Ej, jestem naprawdę za! Tylko co można by zorganizować, żeby zachęcić użytkowników forum do przystąpienia do projektu? :huh:

 

Sponsor pewnie by się znalazł, ale nie w konkursie z 1-5 uczestnikami.

Dokładnie... A przeważnie w konkursie bierze udział :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierze udział, bo jest za mało użytkowników, takich stałych, a nie co przychodzą z problemem, dowiadują się że są lamy i odchodzą. Wg mnie trzeba zrobić projekt, na tyle duży, że by miał własne podforum na tym forum, to ludzie którzy by wokół niego się interesowali by też poznali unit1 przy okazji. No i zrobienie czegoś większego dodaje renomy to będą chcieli brać udział w wątkach na forum nie tylko osoby poczatkujące, ale i zaawansowane bo zobaczą, że jest z kim gadać :D

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jak by powstawał większy projekt jakiś tu na łamach sam bym chętnie śledził/brał w nim udział jednak wiele osób (w tym ja) nie ma za dużo czasu a to się liczy. Poza tym jak każdy dobrze wie takie projekty nigdy nie wypalały :)

Ot taka mini-strona moja po godzinach :)http://www.wnetrzekuchni.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to pomysł na wspólny projekt już kiedyś był. Chyba nawet nie jeden, a wszystkie upadały. Pisanie w grupie jest trudniejsze niż samemu.

 

Bardziej realne wydaje mi się sytuacja, w której użytkownicy publikują swoje dzieła na unit1.pl. Przykład: ktoś pisze przydatny program i wstawia go na unit1.pl. Jest jedno "ale" (no może dwa :P ). W takiej sytuacji autor programu nie zyskuje takiej popularności gdyby wstawił program na swoją stronę/blog, ale za to unit1.pl staje się bardziej renomowany. Zależy jak na to patrzeć.

Pozdrawiam,

vo7 (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosiedem, to może by się dało załatwić, jakby zrobić takie konta na unit1, że np. każdy kto ma więcej niż powiedzmy 50-70 postów ma przestrzeń na własną stronę np. 50 mega z możliwością rozszerzenia i pododmenę w unit1, współdzielone forum z forum głównym czyli każy ma takie jedno podforum dotyczące go, a na górze każdej strony jest taki baner jak teraz jest, czyli to czerwone z logiem i np. a takim samym panelem z prawej strony. Wtedy każdy by miał własny blog i by mógł też pod unit1 pracować.

Baza tysięcy lotnisk: http://airportsbase.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosiedem, to może by się dało załatwić, jakby zrobić takie konta na unit1, że np. każdy kto ma więcej niż powiedzmy 50-70 postów ma przestrzeń na własną stronę np. 50 mega z możliwością rozszerzenia i pododmenę w unit1, współdzielone forum z forum głównym czyli każy ma takie jedno podforum dotyczące go, a na górze każdej strony jest taki baner jak teraz jest, czyli to czerwone z logiem i np. a takim samym panelem z prawej strony. Wtedy każdy by miał własny blog i by mógł też pod unit1 pracować.

Coś mi się zdaje, że ktoś potrzebuje darmowego serwera :D

Jak nie chcesz płacić to idź na http://ovh.org/pl/index.html i masz problem z głowy.

Mogę Ci subdomenę jasonpl.de dać, jak tak bardzo musisz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Force w pełni się z Tobą zgadzam. Jakiś czas temu nawet zakładaliśmy stworzenie podobnych kont w przyszłości, ale na nieco innej zasadzie - subdomena+ftp+e-mail. O miejsce na serwerze się nie martwcie, jest go ok. 70GB. Zobaczymy, może uda się stworzyć takie konta, ale przygotowanie odpowiednich skryptów trochę potrwa.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...