Skocz do zawartości

Shout Box ...


filuu
 Share

Polecane posty

Dlaczego jak chce napisać wiadomosc na shout boxie to wyskakuje mi error :shock: : ' Niepoprawny adres. ' ..... nic nie moge napisać ... nie tylko na jednym kompie próbowałem na wielu ,u kolegów , w szkole .... wszedzie to samo ..

Dziwne ze tylko spamerom działa .. i nielicznym z unit1.pl ..... (tak mi sie zdaje , albo nikt nic nie pisze i tylko ja tak mam)..

 

 

;-)

 

 

 

 

 

 

Edit :

 

-- na shoutboxie mozna pisać bez autoryzacji i mozna spamować ile sie da ... zapytanie o hasło wyswietla sie tylko wtedy gdy wpiszemy swoj nick z forum ....

 

-- Przydało by sie tez zrobić zabezbieczenie , ze wiadomosc mozna wysyłać powiedzmy jedną na 2 minuty ... ( teraz moge klikać ile chce)

 

-- Mam nadzieje ze ktos to wezmie pod uwage :):)

 

 

Pozdr

 

 

:arrow: Filush

Lubię cytryny !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filuu: mi działa, ale jeszcze potestuję. Spamerom (automatom) już na pewno shout nie działa ;)

 

5corpio: włącz obsługę JS w przeglądarce.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." M". Twain. Metryczka dla dziecka może być wspaniałą pamiątką narodzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Share

×
×
  • Utwórz nowe...