Skocz do zawartości

FileMinator


ktoś

Polecane posty

http://rapidshare.de/files/27928381/FileMi...inator.exe.html

Prosty program służący do masowego przenoszenia i sortowania plików.
Działanie jest proste, tj. po lewej stronie znajduje siędrzewko, na którym trzeba odnaleźć katalog z plikami do przeniesienia / skopiowania / zamienienia, a po prawej drzewko, na którym trzeba znaleźć katalog, lub strukturę, w któtej snajdująsię pliki O TAKICH SAMYCH NAZWACH ale innego typu.

Program napisałem przy okazji archiwizowania [b]ort! z cyfraka. A że w międzyczasie było nagrane ~140 filmów w bardzo rozwlekłym formacie, jakim jest MPEG-2, konieczna stała się konwersja. JEdnak program do konwersji nie działa tak jak go ustawiłem (albo wydawao mi się, że ustawiłem) i zamiast stworzyć analogiczne, posortowane drzewko, wpakował wszystkie filmy do jednego foleru.
Jak bym miał przeszukiwać kilkanaście katalogów, i wybierać filmy o nazwie HPIMG[numer].avi RĘCZNIE to chyba miałbym zajęcie do końca wakacji :-(


Caption formatki zależy od tego, co robi użytkownik. Program nie omija plików ukrytych!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Jak bym miał przeszukiwać kilkanaście katalogów, i wybierać filmy o nazwie HPIMG[numer].avi RĘCZNIE to chyba miałbym zajęcie do końca wakacji [/quote]TotalCommander -> Ctrl+B i masz wszystkie pliki na jednej liście z katalogów w aktualnym widoku. Później już możesz robić co tam chcesz... wybrać pliki wg regexa czy prostych masek plików...

҉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wszystkie pliki, które chcę rozdzielić znajdują się w jednym katalogu
2) w katalogach, do których mają być rozdzielone znajdują się ich starsze wersje ( w innym formacie)

Chodzi o to, żeby rozdzielić pliki z jednego folderu na drzewko, a nie wpakować całe drzewko do jednego folderu.
Poza tym, trzeba wiedzieć, że TC ma taką możliwość jak wyświetlanie wszystkich plików (ale jak już pisałem nie o to tu chodzi), i umiećgo używać. Tutaj wszystko robi isę samo..


Aha, oczywiście rozszerzenia plików można wpisać dowolne. Po klinkęciu na "run" pobierana jest właściwość TEXT, a nie ItemIndex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...