Skocz do zawartości

Gawędziarz - komunikator


Astonix

Polecane posty

Po co ukrywasz adres TEJ STRONY za aliasem?


1) Okienka uciekają mi poza ekran
2) przy próbie rejestracji 5 razy miałem komunikat "TIMEOUT"
3) co to jest to białe pole nad "lista ogólna" ? Baner reklamowy? Usuń to, zanim inny user napisze wtyczkę, która to zrobi.

Aha, domyślam się, że nie [b]ort! z protokołów już popularnych sieci, takich jak gg, tlen, icq, itp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za te timeout ale firewall blokował a mnie nie było w domu. Z tymi reklamami to pomyśle wink.gif a [b]ort! nie korzysta z innych programów wink.gif Jest troszkę błedów typu " jest zero użytkowników i daj ok ", albo nie działa zapisz listę na serwer ale reszta zdaje się być ok wink.gif
mój numer jak cos to : 5219099 do gawędziarza
A co do adresu stronki to przecierz nie podam www.gserwer.1freehost.net/mojedelphi/ wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłeś serwer na komputerze znajdującym się za firewallem? laugh.gif

Zacznij od dostosowania tego programu do komunikcaji z gg serwerami gg. http://dev.null.pl/ekg/docs/protocol.html - tutaj masz opis protokołu. O stworzeniu noewj sieci bez [b]ort! ZAPOMNIEĆ, a domyślam się, że Twoim celem jest zdobycie dużej liczby użytkowników

ps: jak chcesz stawiać serwer za firewallem, to zrób "dziurę", żeby można było siędo niego podłączać. Odblokuj port na którym pracuje Twoja aplikacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

×
×
  • Utwórz nowe...